PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782989}
7,3 332
oceny
7,3 10 1 332

Food Choices
powrót do forum filmu Food Choices

Ale owszem , ale tak oglądajcie Food Choices lub What the health , i nie musicie zachwycać się samymi filmami, zainspirujcie się w kierunku wiedzy o odżywianiu czytajcie i weryfikujcie po polsku , po angielsku i w jakim tam języku jeszcze możecie
Jedną z najlepszych książek jest książka o dziwnym tytule Jak nie umrzeć przedwcześnie dr Gregera. Bardzo merytoryczna (100 stron przypisów drobnym maczkiem ) na 500 stron książki.
Wystarczy zrobić drobny zdrowy eksperyment na sobie, 21 dni PURE PLANT BASE Diet i...... zobaczyć zmianę , poczuć ją, zrobić badania krwi w tym cholesterolu przed i po. Kierunek zdrowie na pysznych przepisach roślinnych. Nauczyłam się tak pysznie gotować, że moi mięsożercy nie myślą co stracili i mówią , że pyszne i że kiedy zrobię falafel a hamburgery z buraków itd.

Ja wyszłam z ciężkiej nieuleczalnej choroby i moja znana w środowisku lekarka przeciera oczy , bo widzi wyniki badań i.... sama zaczyna zgłębiać wiedzę o odżywianiu
Powodzenia !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones