film

Ford Transit

2002
1h 20m
6,8 5
ocen
6,8 10 1 5
Utrzymany w klimacie dokumentu film śledzi młodego kierowcę w jego pracy. Rajai Khatib zajmuję się najbardziej popularną formą transportu na izraelskich ziemiach... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Ford Transit zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Utrzymany w klimacie dokumentu film śledzi młodego kierowcę w jego pracy. Rajai Khatib zajmuję się najbardziej popularną formą transportu na izraelskich ziemiach okupowanych. Na codzień przewozi Fordem Transitem Palestyńczyków z jednego punktu kontrolnego do drugiego (z West Bank do Izraela) i z powrotem. Podczas podróży z Rajai, poprzezUtrzymany w klimacie dokumentu film śledzi młodego kierowcę w jego pracy. Rajai Khatib zajmuję się najbardziej popularną formą transportu na izraelskich ziemiach okupowanych. Na codzień przewozi Fordem Transitem Palestyńczyków z jednego punktu kontrolnego do drugiego (z West Bank do Izraela) i z powrotem. Podczas podróży z Rajai, poprzez głębokie analizy ludzi różnych religii, pochodzenia oraz klas społecznych, poznajemy sytuację, w której znaleźli się Palestyńczycy i z którą muszą sobie na codzień radzić.

Film początkowo uznany został za dokument. Jego emisja w Holandii została przerwana, gdy odkryto, ze film opiera sie na scenariuszu, a główni bohaterowie to aktorzy. Reżyser Hany Abu-Assad nigdy tego faktu nie skomentował.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Ktoś wie gdzie można obejrzeć?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones