PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664974}

Frank

6,8 33 213
ocen
6,8 10 1 33213
6,6 25
ocen krytyków
Frank
powrót do forum filmu Frank

Tę którą Fassy śpiewa na koniec. Chociaż tytuł :D

ewej

To raczej jego własny utwór. xD

ocenił(a) film na 9
Savio_Dan

Emm... co? Fassy'ego? Myślałam, że to utwór tego Franka Sidebottoma. Chciałam wiedzieć jaki ma tytuł i jak brzmi w oryginale.

ewej

A to nie wiem, na IMDb nic nie piszą?

ocenił(a) film na 9
Savio_Dan

Nic. A trudno, ale fajny kawałek. Super film się zapowiada. Mam nadzieję, że będzie u nas dostępny. Wybrałabym się.

ewej

Nie wiem, zakładam, że dopiero na 2015 będzie u nas, więc trzeba będzie czekać na torrent.

ocenił(a) film na 8
Savio_Dan

2015? Chyba by oszaleli. I tak już długo się czeka bo minęły 2 miesiące od premiery na świecie a w Polsce cisza.

ocenił(a) film na 8
Savio_Dan

11 lipca premiera :)

ocenił(a) film na 8
ewej

Tak w ogóle to Fass fajnie śpiewa :) Ma ten głos ;D

ocenił(a) film na 9
alienowa

Tak to prawda. Jest mnóstwo filmików na YouTube jak śpiewa, ma ładny głos. Najchętniej zobaczyłabym go w jakims musicalu porządnym. Ale ten Frank to też może być świetnym filmem.

ewej

To nie ta piosenka, ale właśnie wrzucili na soundcloud kawałek, który ma być przy napisach końcowych, śpiewany przez Fassy'ego ;) https://m.soundcloud.com/frankfilm/frank-i-love-you-all

ocenił(a) film na 9
sonathia

O tak, już słyszałam ją. Michael Fassbender ma nie tylko talent aktorski. W samym filmie mam nadzieję, że będzie słychać więcej jego talentu wokalnego.

ocenił(a) film na 7
ewej

To piosenka stworzona do filmu, może będzie w soundtracku. Ale jeżeli to Cię zainteresuje to w zwiastunie jest również piosenka The Defending Champions - Raise My Glass ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones