PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=936}
8,1 770 741
ocen
8,1 10 1 770741
7,3 46
ocen krytyków
Gladiator
powrót do forum filmu Gladiator

jaki jest tytuł piosenki która leci gdy Maximus umiera?

ocenił(a) film na 10
galilae

Now we are Free

ocenił(a) film na 10
galilae

Zreszta polecam cały soundtrack z tego filmu, jest genialny. Ja się szczerze zakochałem :). Polecam każdemu kto lubi dobrą muzykę, nie musi oglądać filmu.
Hans Zimmer skomponował muzykę do niego, potem dopiero się dowiedziałem, że jest to czołowy kompozytor muzyki filmowej w dzisiejszych czasach. Komponował również do Piratów z Karaibów i wielu innych znanych filmów.

Boro_4

Dla mnie Hans Zimmer to absolutny mistrz!! Uważam, że właśnie do Gladiatora stworzył najpiękniejszy soundtrack w całej jego karierze! Oczywiście świetne są również jego soundtracki z takich filmów jak "Piraci z Karaibów", "Helikopter w Ogniu", Karmazynowy Przypływ", "Mission Impossible 2", Twierdza", Tajna Broń", "Król Lew" (utwór This Land - przepiękny)!! i wiele innych...

ocenił(a) film na 10
komcio87

Faktycznie, do Króla Lwa tez skomponował. This Land... przepiekne !:). Motyw przewodni Karmazynowego... juz dawno temu mi sie spodobal, ale nie wiedziałem ze to Hansa:D.

ocenił(a) film na 10
Boro_4

Jeszcze świetne są do Króla Artura i Cienkiej czerwonej liny

komcio87

Wódki mu dać! ;)

galilae

http://jedi-piotr.wrzuta.pl/audio/m3sB0TEyoY/gladiator_17_now_we_are_free

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones