PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750312}
5,9 29 035
ocen
5,9 10 1 29035
5,2 18
ocen krytyków
Godzilla vs. Kong
powrót do forum filmu Godzilla vs. Kong

...bo nie wyobrażam sobie, aby Konga mieli powiększyć do rozmiarów wieżowca.

Luis Garcia

W sumie w orginalnej wersji (Godzilla vs King Kong) to Konga powiększyli do rozmiarów Godzilli. O ile to będzie kontynuacja Godzilli z 2014.

MrNaczos

Tak to będzie ta Godzilla, problem w tym, że ta Godzilla ma 150 metrów. Zastanawia mnie, po co stawiać przeciw sobie Konga i Godzille? Wtf?

juchacz17

Godzilla ma 108 metrów.

użytkownik usunięty
juchacz17

Bo Hoolywood nie ma pomysłów i cofają się do przeszłości,bo uważają,że efekty dadzą dobry efekt chca zrobić kolejny remeke King Kong kontra Godzilla (1962)

juchacz17

To zadne problem ! Chyba zapominacie ze to filmy fantastyczne o zmyslonych potworach a wy checie zeby wam sie metry zgadzaly bo wam matematyka bedzie szwankowac w takim filmie ? Ludzie wiecej loozu i mniej tak technicznej analizy przy takich filmach. Zrobia Konga takiego by mogl w miare rywalizowac z godzilla i tyle. Nikt nie bedzie obliczal ze wtedy miala godzilla tyle albo Kong przy czlowieku reke mial taka i taka. Wazne bedzie zeby do siebie wzajemnie pasowali i tak to zrobia nie patrzac na nic innego...

Luis Garcia

Kong będzie miał podobno 30 metrów.

Luis Garcia

Konga mają powiększyć do rozmiarów Godzilli

Luis Garcia

będzie nowy kong z filmu kong wyspa czaszki ,a tam on jest o wiele większy niż kong z 2005 r.

Luis Garcia

w filmie Kong: Skull Island powiedzieli, że Kong jest jeszcze młody i będzie jeszcze rosnąć. więc miał około 40 lat by urosnąć. :)

ocenił(a) film na 7
nieznajomy43

tak dokładnie było!

ocenił(a) film na 5
Luis Garcia

Nie wiem co rozumiesz przez "wieżowiec", ale Kong ze 100m to w tym filmie miał.

ocenił(a) film na 7
Alex303

30 m, oficjalnie to potwierdzali na wielu portalach. Godzilla z 2014 bo o tą raczej chodzi wnioskując ze sceny po napisach ma około 108 m. Więc Kong raczej nie dorośnie do tego. Jest też opcja że Kong podrośnie może nawet ze 20 metrów a Godzilla będzie młodsza i mniejsza.

tihomax

No to będzie gryzł po jajach i rzucał odchodami.

Pawuloniasty

Hahahahahahahahahahahahahahah ahahahaha ahahahahahahah :D :D :D

Luis Garcia

Nie rozumiem w czym problem. Najwyzej dostanie baty i tyle ;D

Luis Garcia

w Kong: Skull Island on był młodziutki, pewnie dużo urósł do czasu starcia z Godzillą. A ja myślę że i tak to Kong będzie współpracować z Godzillą vs inne potwory. Przecież w scenie po napisach z Godzilli 2 "zapowiedzieli" co będzie w Godzilla vs Kong. Nie chcę spoilerować sceny po napisach dla tych co jeszcze nie widzieli.

pilek01

Az sobie sprawdziłem, co było. Może być ciekawie...

pilek01

Ten Kong to wersja z Wyspa Czaszki a tam mówili że będzie większy chociaż już tam był gigantyczny w porównaniu do filmu z 2005. Podejrzewam że będzie to Mechagodzilla bardziej zaawansowana w przebraniu lub nacpali czymś Godzillę i co tyle

ocenił(a) film na 6
Luis Garcia

King Kong jest zwinniejszy. To będzie bardziej jak Batman v Superman, prawdopodobnie głównym wrogiem będzie Destruktor.

Luis Garcia

A to nie ma być tak, że nałożą CGI na Hobbsa i Toretto? Ich walki w FF wyglądały jak starcie dwóch klocko - potworów. Akurat było by jak znalazł.

ocenił(a) film na 8
Luis Garcia

I tak nie zmieni faktu ze Godzilla jest nie do rozje**nia i Kong pewnie polegnie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones