PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=101602}

Grind

6,9 3 854
oceny
6,9 10 1 3854
5,0 2
oceny krytyków
Grind
powrót do forum filmu Grind

Trapt

ocenił(a) film na 8

Według mnie bardzo dobry film, w klimacie typowo punk a raczej Skate punk. Warto go obejrzeć chociażby dla muzyki która jest genialna (świetny soundtrack) poza tym występuje tu muzyka zespołu Trapt którego osobiście jestem wielkim fanem lecz którego zna bardzo mało osób w Polsce (osobiście znam tylko 1 osobę). Jeśli ktoś zna jeszcze jakieś filmiki z tym zespołem niech da znać, z góry dziękuję.

Last_Ronin

O fajnie że ktoś podkreślił, fakt pojawienia się tej kapeli w filmie. Również jestem fanką tego zespołu. Świetna muzyka. Zawsze poprawia mi nastrój wokal Chrisa i gitara Simona, no dobra perkusista też odwala dobrą robotę.;)

ocenił(a) film na 10
Last_Ronin

hey, właśnie odnośnie muzyki, powiedz mi prosze jeśli wiesz co to jest z kawałek w napisanach końcowych? Bardzo mi się spodobał, ale nie znam. Dzieki z góry za odpowiedz

Bonita

Za dużo filmów przewinęło mi się przez głowę od czasu obejrzenia Grind żebym pamiętała dokładnie końcową piosenkę, ale możesz sobie poszukać:P

The Donnas Too - Bad About Your Girl
P.O.D. - Boom
Sean Paul - Get Busy Remix
Simple Plan - I'm Just A Kid
Sublime - Smoke Two Joints
Unwritten Law - Seein' Red
Wayne Wonder - No Letting Go
Lil' Kim - The Jump Off Remix
Trapt - These Walls
The Used - Poetic Tragedy
All Too Much - More Than A Friend
Less Than Jake - Look What Happened
SLR Whitestar - 99 Bottles
Jazze Pha - Ay Dawg
Shinedown - Fly From The Inside
Hot Action Cop - Goin Down On It
The Peak Show - Stupid Little Fellow
Hot Action Cop - Fever For The Flava

Last_Ronin

Film dosyć przeciętny ale muzyka bardzo dobrze dobrana. Lubię takie rockowe klimaty. Pojawia się tu jeszcze jeden kawałek Trapt - Headstrong. Videoklip można znaleźć na youtube.

ocenił(a) film na 8
Last_Ronin

strasznie mnie jarają skejtorskie klimaty, ale (trzeba przyznać) soundtrack w tym filmie to arcydzieło. I chociaż obraz nie każdemu może się spodobać, to muzyka na pewno zapadnie w pamięci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones