Film

Shadow of Fear

2012
5,4 743
oceny
5,4 10 743
204
chce zobaczyć
{"id":"636111","linkUrl":"/film/Gro%C5%BAne+zauroczenie-2012-636111","alt":"Groźne zauroczenie","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/61/11/636111/7596448.2.jpg"}
Historia młodej kobiety, Casey Cooper, która jest prześladowanej przez byłego współpracownika, chorego na schizofrenię Morgana Pierce'a.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Casey Cooper (Amanda Righetti) pracuje jako kelnerka w małej kawiarni. Zatrudniony tam Morgan Pierce (Will Estes) zwalnia się. Mężczyzna zaczyna mieć silną obsesję na punkcie Casey. Obserwuje ją w kawiarni, na ulicy, wydzwania do domu, pisze listy, nagabuje jej znajomych. Okazuje się, że Morgan choruje na schizofrenię i, co gorsza, nieCasey Cooper (Amanda Righetti) pracuje jako kelnerka w małej kawiarni. Zatrudniony tam Morgan Pierce (Will Estes) zwalnia się. Mężczyzna zaczyna mieć silną obsesję na punkcie Casey. Obserwuje ją w kawiarni, na ulicy, wydzwania do domu, pisze listy, nagabuje jej znajomych. Okazuje się, że Morgan choruje na schizofrenię i, co gorsza, nie bierze leków. Kobieta w końcu zgłasza się na policję, która z braku wystarczających dowodów nie jest w stanie jej pomóc. Bezsilna Casey zaczyna coraz bardziej unikać pracy oraz kontaktu z ludźmi.

studio
Shadow Productions
data produkcji
2012
tytuł oryg.
Shadow of Fear
inne tytuły
Groźne zauroczenie (tytuł telewizyjny) Polska
Dangerous Attraction (alternatywna pisownia) Wielka Brytania
Więcej...
Zdjęcia do filmu powstały w Los Angeles (Kalifornia, USA).
Film oparty jest na faktach. W rzeczywistości Roger Troy przez dwa lata nękał Alissę Blanton, by w końcu zastrzelić ją przed budynkiem, w którym pracowała.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • zero napiecia,bez klimatu

  kamdek ocenił(a) film na 5

  Slaby,gra aktorow przecietna , i jeszcze to ze jakis psychol robi co chce tez naciagane.Obejrzec mozna dla zabicia czasu.

 • Skąd ta niska ocena?? ode mnie 8/10! - zna ktoś podobne?

  glam_girl ocenił(a) film na 8

  uważam, że film jest bardzo fajny i porusza poważny i bardzo częsty w dzisiejszych czasach problem. Poza tym lubię filmy o tej tematyce więc z chęcią obejrzałabym podobny. Moja ocena: 8/10

 • Genialny.

  Viollipop

  Szkoda tylko, że bardzo mało znany. Zresztą tak samo jak aktorzy, a szkoda, bo bardzo dobrze grają.

 • Solidny film 7/10

  weeman86

  dobrze nakręcony, trzyma się kupy, dobra gra aktorska. Film na faltach, bez zbędnych strzelanin i pościgów. Dobrze ukazuje problem chorób psychicznych oraz bierności rodziny.

  • 7/10

   welna23 ocenił(a) film na 7

   Dobry , trzymający w napięciu z dobrą grą aktorską thriller. "Groźne zauroczenie" posiada również dobrą fabułę która dawkuje nam wiele emocji , oraz nie pozwala nam się nudzić ! Jeszcze raz polecam.