PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1465}

Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów

Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
7,2 226 881
ocen
7,2 10 1 226881
5,2 24
oceny krytyków
Gwiezdne wojny: Część II Atak klonów
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów

Nigdy mega fanem sagi Star Wars nie byłem i jakoś szczególnie mnie do niej nie ciągnęło. No ale przyszedł czas, aby ugryźć ten twardy orzech. Niespełna tydzień temu zmęczyłem część pierwszą. Nudna, rozciągnięta do granic możliwości ... po prostu słaba. Zupełny przypadek sprawił, że na TVP2 puścili część II i tu olśnienie. Epizod drugi nadrabia wszystkim czego brakowało pierwszej części. Świetny scenariusz, rewelacyjna akcja.. genialna muzyka. Polecam wszystkim ! Fanom i antyfanom. Z niecierpliwością oczekuje części 3 w TVP.

użytkownik usunięty
adam_bandach

zgadzam się. Ja właśnie najbardziej lubię Atak klonów i Zemstę Sithów. Naprawdę mnie zainteresowały.
Natomiast do obejrzenia pozostałych części trochę się zmusiłam.

użytkownik usunięty
adam_bandach

Do końca nie obejrzałam tylko Mrocznego Widma, bo tego się nie dało oglądać.

użytkownik usunięty
adam_bandach

Dla mnie najlepsze części to 3 i 5, a 2, 4 i 6 też są niczego sobie, zaś 1 noo... moim zdaniem taka bardziej dla dzieci ale każdą cześć GW lubię i to bardzo.

adam_bandach

Zapewne możliwe, że napisałeś już swoją opinię nt. cz. III na forum cz. III właśnie, ale chciałbym Cię tutaj zapytać (i wiem, że późno, ale zawsze to robię, kiedy ktoś pisze, że jeszcze którejś części nie widział) - podobała Ci się? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones