Gwiezdne wojny: Część VI - Powrót Jedi

Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi

1983 2 godz. 14 min.
8,1 283 268
ocen
8,1 10 283268
11 862
chce zobaczyć
7,5 21
ocen krytyków
{"rate":7.5238094,"count":21}
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część VI - Powrót Jedi
  • Co się dzieje na filmwebie, że pod niemal każdym klasykiem pojawiają się coraz bardziej liczne komentarze: "0/10 beznadzieja", "1/10 najgorsze gówno jakie w życiu widziałam", "obejrzałam 5 minut i stawiam 1" itd., pisane przez jakieś Diablicaa, Niuniaa czy jakieś inne Margerity08, które łączy ze sobą to, że w ulubionych filmach mają filmy "Zmierzch" lub inne zmierzcho-podobne? Ciężko czasem przebrnąć przez to, żeby dotrzeć do jakiś sensownych opinii. Czy na filmwebie grasuje zorganizowana banda trolli? Czy może to jakieś pojedyncze trolle z multikontami? Czy też może faktycznie znudzone małolaty przejęły władzę nad portalem?

• Miku Otóż drogi użytkowniku - tak, wymienione przez ciebie osoby (szczególnie powszechnie znana Diablica) należą do grupy trolli.
    A dokładniej co do Diablicy - fanka Zmierzchu i wypocin pani Meyer (wręcz fanatyczka), w każdym dostrzega swojego wroga (jeśli krytykuje wspomniany Zmierzch), obraża i używa wulgaryzmów w stosunku do innych forumowiczów... przykłady:

"ej podasz mi linka gdzie znalazłaś tego teksta śmieciu?"
    "Na serio przestań pisać bo mi cukier spada mała gejfrutko. "
    "Cała ty zero mózgu 100% dupodajki"
    "Samą prawdę niestety piszę wiem ale jesteś taka głupiaa i nie szczekaj tyle bo Cię hycel złapie"
    "Kto cię wypuścił z smyczy, twój tatusiek albo matka?
    Wiesz która jest kochanie??
    Umyj ząbeczki i spać."
    "too nie oglądaj to dziffko ... boże jak można być tak głupim ! "
    "skończyłam z tobą tranwestyto. "
    czy "Jak widzę poziom Twojego rozumowania jest adekwatny do ilorazu inteligencji niemowlęcia, iż Twoje argumenty są tak denne jak tapeta na Twojej mordzie."

*błędy występujące w jej komentarzach są autorstwa oczywiście Diablicy

Użytkowniczka ta wystawiła GW 1/10 (z serduszkiem) nie oglądając tych filmów - także widzimy sposób jest oceniania.
    Jednak zapytana o jakiekolwiek argumenty - nie potrafiła udzielić odpowiedzi i "przypomniała" sobie, że obejrzała jedynie 15 minut całego filmu :)

TROLL i tyle

• użytkownik usunięty

Ofeflia Raz powie że obejrzała wszystko , za drugim 5 minut , za trzecim 15 , za czwartym 40

• Ofeflia Nigdy nie byłem zwolennikiem moderacji forum, ale takie posty trolli absolutnie nic nie wnoszą do dyskusji tylko zaśmiecają. Takie wypowiedzi należy traktować tak samo jakby ktoś pisał w komentarzu "dbhjwvcdjw svafcdjewavbfje" albo "pofoie dowifcedwn fewqojdfeoiwq cbh" czyli od razu do kasacji. Szkoda że ludzie dają się sprowokować i po takim pości Diablicyyy jest ponad 500 odpowiedzi:/

• Scorpionico ocenił(a) ten film na: 10

Miku No trolli to jest na trym portalu mnóstwo

• sthrashne ocenił(a) ten film na: 8

Ofeflia W ogóle to wydaje mi sie, że nie wiesz co to troll,jak z reszta większość uzytkowników wypowiadajaca sie w tym temacie. Jeśli Diablica jest trollem to znaczy, ze nie jest dziewczynką besztająca klasyki, a pewnie jakims znudzonym siedemnastolatkiem, ktory lubi was wkur.wiac. Troll to ktoś kto udaje! Robi coś specjalnie zeby otrzymac komentarze, zdenerwować ludzi itp.

• oZeta ocenił(a) ten film na: 10

Ofeflia Ahahahaha..o kqrwa...ahaha...

oZeta To bylo do cytatu Miku

oZeta O przepraszam.ofefili :):)

• oZeta OfeFLIA, ale spoko, każdy się myli :P
    eh stare czasy :)

• rusekolsztyn ocenił(a) ten film na: 10

Miku Demokracja Kur** mać. Każdy ma prawo głosu nawet kompletni idioci, a filmweb nic z tym nie robi z nie wiadomywch mi powodów. Ilekroć widzę takie Trolle i robie jeszcze wgląd w profil, aby zobaczyć wypowiedzi i widze niesamowity stek bzdur przez nich wypisywane najczęściej w skrajnie agresywnej formie, nie mogę zrozumieć dlaczego filmweb nie reaguje. Nawet jeżeli zgłasza się do nich nadużycie.

• S_T_P ocenił(a) ten film na: 8

rusekolsztyn ..a zgłaszacie te wulgarne i debilne posty za pomocą przycisku "zgłoś nadużycie" ?
    Za moją sprawa skasowano niejeden wątek i dziesiątki wpisów. Walczmy o lepszy internet. Precz z trollami.

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 8

S_T_P PHI ja zgłosiłem i dostałem odpowiedź coś w stylu takiego wała pani Diablicaa to pewnie ma immunitet

• Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

S_T_P Niestety nie zawsze to działa. mojego kumpla jeden kretyn od lat obraża pod różnymi nickami, zgłaszałem i nic

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 10

Miku Bo powiem ci Zmierzch to jedyny klasyk w X- letniej( nie dziesiecioletniej) lepiej napisze n-letniej kinematografiii
    To oczywiście żart mój ale dla tej diabliczki to życiowe motto - wpuścić dzieci na dyskusje a oni ci powiedzą żeRobert de Niro to przepraszam
    c&ujowy aktor przy Robercie Pattinsonie

• Faktycznie, to nie są żarty, przejrzałem właśnie "top 100 ludzi kina" i niejaki Ian Somerhalder gwiazda "Pamiętników wampirów" (nie widziałem ale to chyba coś zmierzcho-podobnego), jest znacznie wyżej od Dustina Hofmana, Paula Newmana czy Jeremy Ironsa. No ale jakie spojrzenie ma zabójcze... nastolatki szaleją.

• użytkownik usunięty

Miku 14 i 13 latki uważaja że 1\10
    -Ojciec Chrzestny trylgia
    - Władca Pierścieni 3 części
    - Czas Apokalipsy
    - Skazani na Shawshank
    - Forrest Gump
    - Zielona Mila
    - Gwiezdne Wojny VI części
    -Pulp Fiction
    -Milczenie Owiec
    - Chłopcy z Ferajny
    -Człowiek z blizną
    - Szeregowiecm Rayn
    - Wróg u bram
    -Seksmisja
    Oczywiście jeszcze długo można pisać . Nie mówie że wszystko co wymieniłem to klasyki ale bardzo dużo i bardzo porządne filmy ale i tak
    u takiej diablicyyy
    10- Zmierzch , Wyznania Zakupoholiczki???????????????????????????????????????????

• przemyslav07 ocenił(a) ten film na: 7

Te filmy akurat , które wymieniłeś prawie wszystkie są w top 100. A wystarczy wejść w forum filmu "Odyseja kosmiczna 2001" tam średnia jest już 7,7 a z 2 lata temu coś około 8,1 i chyba tam najwięcej komentarzów typu: 1/10 - "Kubrick muł bagienny" itp.

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 7

przemyslav07 No i o tym mowa filmweb nie powienien być tak na wszystkich otwarty

• Kamileki ocenił(a) ten film na: 4

przemyslav07 I jeszcze Terminator ma strasznie zaniżoną ocenę. Żal czasem spojrzeć na ten ranking. Lśnienie za to za niedługo wypadnie zapewne z top 100 tego marnego rankingu.

• eagee ocenił(a) ten film na: 8

Proszę mnie nie obrażać, ja mam 14 lat i lubię większość z tych filmów, a nienawidzę "Zmierzchu" i temu podobnych. Niestety jest wielu ludzi w moim wieku, którzy mają odwrotnie, ale nie można tak uogólniać

eagee Proszę wybacz jesteś jednym z nielicznych wyjatków

ja też mam 14 i nienawidzę zmierzchu, ale uwielbiam większość z tych filmów no ale cóż i tak wiem, ze jestem w mniejszości.
    ;)

• są wyjątki.Ja jestem wyjątkiem, zmierzch to okropieństwo.

• Deneiel ocenił(a) ten film na: 8

Miku Kiedy widzisz coś takiego, proponuję wtedy odpowiedzieć tym linkiem na takie posty:
    http://www.youtube.com/watch?v=22SK1oxMuNc

Co do filmu to oczywiście dziś oglądam :)
    Choć ten film jest stary to i tak fantastyczny.

• Smackey_2 ocenił(a) ten film na: 9

Miku to nie są trolle tylko idioci/ignoranci/dzieciaki. troll robi prowokacje a ci pewnie tak uważają bo się nie znają/są za młodzi/za głupi

• relax ocenił(a) ten film na: 10

Miku Zauważcie że nie chodzi tu tylko o zwykłych userów. Często zdarzają się "perełki" w stylu znaczka FILMWEB POLECA przyznane takim epokowym dziełom jak np. Piranha 3D. A przy sadze Lucasa jakoś tego znaczka nie widziałem...... Świat idzie na dno, a Filmweb tonie coraz szybciej.....kompromitacja redakcji Filmwebu.....

• relax Filmweb poleca pojawia się od powstania tej strony w 1998 i polega na tym, że polecają najlepsze (według ich) filmy roku. A zważając na fakt, że Star wars powstawały 1977-1983, to ciężko byłoby to polecić w 1998.
    Choć trzeba jednak przyznać, że polecają tam często szajs omijając dobre filmy.

• Miku Ach ta diablicaaa, a w zasadzie mała dziewczynka, której wydaje się że jest diablicą. Pluje na klasyki, a zachwyca się świecącym pseudo- wampirem i podobnymi kiczowatymi romansidłami. No cóż, namnożyło się ostatnio sweet panienek oraz hipsterów na siłę jadących po tym co kultowe. Ale Gwiezdne wojny bronią się od ponad 30 lat i bandy sfrustrowanych dzieci z polskich forów tego nie zmienią.

• nillvo ocenił(a) ten film na: 10

Miku to nie trolle stanowią tu problem, tylko "normalni" z pozoru użytkownicy, których burzą takie wypowiedzi i rozpoczyna się wielka dyskusja, temat z opinią "0/10" widnieje na pierwszej stronie i liczy sobie 500 odpowiedzi.
    NIE KARMIĆ TROLLI - czy to takie trudne ?

• Miku Koles masz 100% racjii. Klasyki maja coraz slabsze oceny na koszt jakiegos shit'u. Jak komentujesz cos takiego na np. Zmierzchu czy Avengers'iw wychodza ci z tekstem ,,gimbus'' itp.

EMERSION Niestety tak

• Miku masz racje. Pierwsze 5 minut było nudne bo muzyka i okropny Jabba. Ale, żeby poznać film trzeba obejrzeć do końca.Mam mniej niz 15 lat i uważam, że ten film jest fajny. Pozdrawiam

• Ryloth ocenił(a) ten film na: 10

DarthLadyVideo Dlaczego w Mrocznym Widmie i Nowej Nadziei Jabba wygląda normalnie, a w Powrocie Jedi tak żałośnie i brzydko?

• Ryloth Za dużo jarania z fajki wodnej i pizzy na gastrofazie zniszczyło mu cerę.

• Hnyszard Pizza Hut.
    I wszystko jasne.

• donmaslanoz14 Przypomina mi się tekst z Kosmicznych Jaj: "Pizzaba Hutt został znaleziony dziś rano martwy na tylnym siedzeniu swojej limuzyny. Sekcja zwłok wykazała, że zjadł sam siebie". :D:D:D

• użytkownik usunięty

Ryloth Pewnie to kwestia efektów specjalnych. W TPM i ANH jest zrobiony komputerowo, a w RoTJ taki, jaki był.

• Ryloth ocenił(a) ten film na: 10

Pewnie tak.

• dorotagniedziejko1998 ocenił(a) ten film na: 9

Jakim cudem Jabba w Nowej Nadziei (1977) mógł być zrobiony komputerowo??

• dorotagniedziejko1998 Był zrobiony komputerowo, ale w oryginale tej sceny nie było. Została nagrana z jakimś człowiekiem, bo Jabba na początku miał być człowiekiem, a po latach wstawiono tę scenę z komputerowym Jabbą na miejscu zwykłego aktora.

• LastDay ocenił(a) ten film na: 10

Miku A ja mam pomysł.
    Zgłoszenie na filmwebie rzadko odnosi skutek. Róbmy Vet za Vet
    1. One dadzą klasykowi 1/10 my dajmy ich kochanemu Zmierzchu 1/10, na serio zoorganizujmy się i atakujmy. Niech zobaczą ile jest fanów Star Warsów którzy chcą się zemścić :) i patrzmy jak ocena Zmierzchu powolutku spada
    2. One nas obrażają, nie cackajmy się. Ich też obrażajmy jeszcze gorzej.
    3. Obrażajmy Zmierzch i te filmy które uwielbiają! Nie cierpią one tego.
    4. Wyzywanie od idiotów tu nie pomoże, tu trzeba siły

• LastDay Obawiam się, że wtedy filmweb stanie się miejscem nie do zniesienia, jak trolle i normalni użytkownicy skoczą sobie do gardeł. Nie wspominając, że użytkownikom groziłaby rychła porażka, ponieważ trolle mają coś czego inni mają mało - ogromną ilość wolnego czasu.
    Najlepiej nie odpisywać to najlepsza metoda na trolla. Zniechęci się i pójdzie na inne forum. Odpisywanie, obrażanie i agresja tylko go nakręca. Dziwię się, że pod każdym głupim postem Diablicyy jest kilkaset wpisów. Chyba zbyt łatwo dajemy się prowokować.

• LastDay Ale czym byśmy wtedy się stali? Robilibyśmy to samo co oni. Hejtowalibyśmy filmy, których nawet nie widzieliśmy, robili debilne posty... I po co? Dla zemsty która się nie uda? Jak Miku mądrze wspomniał powyżej, trolle mają więcej wolnego czasu. A jakbyśmy ich gorzej hejtowali to filmweb by najprawdopodobniej nas zbanował, a trolli zostawił.
    Tu trzeba innej strategi. Tu potrzeba moderatorów, którzy by tych pseudo-trolli banowali.

• Miku Bo nowe, gówniane pokolenia, (którym telewizja internet i obecny system edukacji wciskają nieustannie świńskie ekskrementy do głowy) dorastają na tyle, że postanawiają artykułować swoje bezwartościowe opinie na FW.

Miku Banda małolatów. Ot co.

• Himiteshu ocenił(a) ten film na: 10

Miku Takie pokolenie bezmózgów nam rośnie, ehh Polsko...

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 10

Himiteshu a ja przepraszam jak kogos uraziłem bo nie chciałem cofam wszystko złe i przepraszam tych ktorych uraziłem

• Andrzejcoolziomek ocenił(a) ten film na: 10

Miku Zgadzam się. W dzisiejszych to porządne filmy typu np. Star Wars, Auta, Dzwonnik z Notre Dame są komentowane typu ,,beznadzieja". Owszem, każdy ma inne zdanie, ale żeby od razu mówić że jest do niczego?

• Miku mam oceniac badziew na 10 bo jest klasykiem? to jest jak u Gombrowicza z jego slynnym dlaczego Slowacki wielkim poeta byl. dla mnie ta czesc gwiezdnych wojen to 6/10 i to naciagne, bajka, bardzo prosta bajka, w dodatku nawet niezbyt wyrobiony widz dopatrzy sie wielu bledow. w latach 80 to sie moglo podobac dzieciakom, ale teraz? nie ma tu przekonywującej historii, efekty sa ok, ale teraz robimy lepsze, historie jest nawina, wrecz rzewna, hollywoodzka.