PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671050}

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Star Wars: The Rise of Skywalker
5,9 87 015
ocen
5,9 10 1 87015
4,5 48
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Po pierwszym podejściu zacząłem się zastanawić czy obejrzałem w ostatnim czasie bardziej kretyński film albo inaczej - film, którego twórcy mają odbiorców za kompletnych idiotów, którzy gładko przełkną każdy, nawet najbardziej przegięty idiotyzm.
Po jakimś czasie jednak, postanowiłem podejść do tego filmu inaczej. Jak każdy z nas, mam swoje guilty pleasure a są nim (poza slasherami, horrorami) wszelkiej maści tandetne kino klasy B, czy też proste blockbustery, gdzie chodzi tylko o dobre łubu du i efekty specjalne.
Na tej właśnie zasadzie już 3 razy obejrzałem Pacific Rim (obie części) mam nawet na Bluray'u i po ciężkim dniu/tygodniu pracy, kiedy chcę się zresetować przed telewizorem, odpalam to sobie, wyłączam mózg a micha się cieszy na widok giga-robotów i giga-potworów :-))
I na tę samą półeczkę trafił już "Skywalker - odrodzenie" i radzi sobie całkiem nieźle.
Piąteczek wieczór, dobre jedzonko, picie/palenie, wyłączyć myślenie i cieszyć japę na widok efektów specjlanych i wybuchów pod tym względem jest naprawdę super.
Wyszedł naprawdę fajny odmóżdżacz :-)

Jeśli kogoś nie odstraszają materiały po angielsku to polecam analizę tego gościa, w pełni się zgadzam.

https://www.youtube.com/watch?v=6a3dggHrtiQ

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones