PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671050}

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Star Wars: The Rise of Skywalker
5,9 87 024
oceny
5,9 10 1 87024
4,5 48
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Polaczkom nigdy nic sie nie podoba...
- porówntwanie
- wieczne zastrzeżenia
- osobiste wizje każdego pojedyńczego widza
...

ocenił(a) film na 10
rosaria

Zwróć uwagę też na liczbę ocen
IMDB - 137 311
Filmweb - 22 286

6x więcej osób ze świata oceniło film na IMDB.
Niestety, chociaż niedawno założyłem tu konto, aby się wypowiedzieć ws. SW, to wcześniej nie sugerowałem się ocenami filmwebu, a punktem odniesienia był dla mnie IMDB.

ocenił(a) film na 10
rosaria

Trochę to smutne :)
Dziwi tylko, że mam troszkę znajomych kinomanów, zawsze gdy się spotkamy przy piwku, pojawiają się tematy filmów, starych i nowych oraz idące za tym opinie. Nie spotkałem się z krytyką nowych Gwiezdnych Wojen. Dlaczego w Internecie spotyka człowiek opinie, których dookoła siebie nie widać? Może kwestia charakterów :)

rosaria

rosaria.Polaczkom znaczy kobietom? Na tym polega wolny świat że nie ma obowiązku lubić bardzo któryś fikcyjny film.Filmweb ocena 6,3 to znaczy między niezły, a dobry. W Rotten Tomatoes 55% czyli niżej niż tu.

użytkownik usunięty
rosaria

1) Polaczkom nigdy nic się nie podoba? Twój komentarz to jest dopiero polaczkowanie, skoro obrażasz tych którym nie podoba się ten film. Najgorszy typ użytkownika jaki może być.
2) 7.1 to też nie jest wcale wysoka nota. Oznacza to tyle, że film był co najwyżej znośny i prawdopodobnie nie zostanie znów obejrzany.

ocenił(a) film na 1
rosaria

metacritic - 5.4
Rotten tomatoes - 6.19

Faktycznie niedobre Polaczky tylko ino narzekajom i narzekajom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones