PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470164}

Hanami - Kwiat wiśni

Kirschblüten - Hanami
7,7 5 193
oceny
7,7 10 1 5193
7,5 8
ocen krytyków
Hanami Kwiat wiśni
powrót do forum filmu Hanami - Kwiat wiśni

Scena z tańcem Butoh kiedy Rudi wyobraża sobie, że tańczy z żoną (ach!) Warto zwrócić uwagę na jego twarz- widać tam niesamowite przejęcie, jest bardzo szczęsliwy, ukojony. Piękna scena, najlepsza z całości. Film bardzo realistyczny, momentami az boli. Warto to przeżyc, by wiedziec wiecej

golkas0

Piękne, przejmujące kino... tyle mogłabym o nim powiedzieć, że aż nie mam do powiedzenia nic i być może tak być powinno, bo milczenie podparte głęboką refleksją, to najlepsze podsumowanie tej sztuki!. Żaden inny dotąd przeze mnie oglądany film nie poruszył mnie do tego stopnia. Warto było to przeżyć.

ocenił(a) film na 10
kobryska

To prawda, film jest przepiękny. Ja przy koncowce jestem rozmiekczona, budzi we mnie to, co bylo uspione od dawna. Doceniam ten film bardzo

ocenił(a) film na 9
kobryska

Takie wspaniałe opinie, a ja nie mogę nigdzie tego filmu dostać :( Byłbym wdzięczny za udzielenie informacji gdzie mogę ten cudowny film obejrzeć :)

golkas0

Zdecydowanie pozycja, którą należy obejrzeć. Po obejrzeniu tego filmu towarzyszą mi podobne odczucia jak po czeskim filmie Babie Lato, który również wszystkim serdecznie polecam.

ocenił(a) film na 8
Dic

Polecam również:)

ocenił(a) film na 8
golkas0

Też mi najbardziej zapadła - w pamięć i serce - ta scena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones