PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=223469}
6,6 95 376
ocen
6,6 10 1 95376
4,0 4
oceny krytyków
Hitman
powrót do forum filmu Hitman

Aktor

ocenił(a) film na 5

Nie rozumiem jednej rzeczy... dlaczego nie wzięli Davida Batesona, odtwórcę Agenta 47 z gry. Pomijając bardzo charakterystyczny i charyzmatyczny głos, przede wszystkim, Bateson wygląda jak sam 47. No ale pamiętajmy, że Olyphant zastąpił Vina Diesla... Tak samo w nadchodzącym filmie na podstawie serii Metal Gear, Snake'a mógłby zagrać David Hayter.

ocenił(a) film na 7
Qba474

kiedyś byłem pewny że Diesel byłby świetny jako agent 47, ale już nie wyobrażam sobie hitmana bez olyphanta.
jedno jest tylko zaskakujące w filmie - jak im ruchy nie krępowały te mieczyki pod pazuchą :P

ocenił(a) film na 8
settokaiba

Cale szczescie ze Olyphant zastąpił Diesla. Tamten zupelnie mi nie pasuje do Hitmana.

sumik13

Jak dla mnie świetnie by pasował Jason Statham lub nawet Bruce Willis :)

użytkownik usunięty
anonim7

Matt Schulze.

ocenił(a) film na 8
anonim7

Nie, Statham jakoś nie a Willis to dla mnie szklana pułapka , 6 zmysł i wysadzanie asteroid

sumik13

Statham początkowo miał zagrać Hitmana, podobnie jak Vin Diesel, dla mnie Statham by się nadawał idealnie, ale to tylko moje zdanie.

ocenił(a) film na 8
anonim7

Nie znam historii castingu do roli w Hitmanie ale mnie jakoś Olyphant pasował. Może odrbine zbyt drobna twarz ale nie narzekam. Ogólnie film mi sie podobał, szczegolnie kiedy wlecial przez okno w hotelu do pokoju gdzie jakies dzieciaki grały w Hitmana :)

sumik13

No mi też się ta scena najbardziej podobała, uśmiałem się, a tak w ogóle do roli Hitmana by najbardziej pasował David Bateson, przecież to na ego podobieństwo twórcy gry stworzyli Hitmana i to jego głos miał on w grze.

ocenił(a) film na 8
anonim7

No ale prawde powiedziawszy nie wiem jakim on jest aktorem, to że użyczył głosu 47 w grze i na jego podobenstwo stworzono bohatera gry nie znaczy ze by sie spradzil jako filmowy hitman. nie znam jego talentu aktorskieo niestety.

sumik13

Aktorem jest bardzo dobrym, średnia na filmwebie mówi sama za siebie ;) w filmach gra dobrze a w jego głosie w grze zakochali się wszyscy jej fani, wypowiadał swoe kwestie w grze, to możnaby wyobraźić sobie, że mówi kwestie do filmu. Moim zdaniem by pasował.

ocenił(a) film na 8
anonim7

Tak jak pisałem wczesniej nie wiem jakim jest aktorem. Nie widziałem żadnego z filmów, w których wystąpił. Możliwe, że producenci chcieli miec kogos bardziej znanego, choc Olyphant jakoś gwiazdą nie był do czasu Hitmana. No nieważne, gdybanie nie ma sensu. Niezaleznie od wszystkiego mnie film sie podobal jak i również gra aktorska Olyphanta. A gry z serri hitman sa rewelacyjne, klimatyczne, grałem we wszystkie części. Taka chyba juz klasyka.

sumik13

Ogółem Olyphant wypadł nieźle, film też dobry choć mógł być lepszy i dziwny pomysł z dziećmi tworzonymi na zabójców zamiast klonów i zgadzam się co do gier, również we wszystkie grałem i jestem fanem tej serii gier, kończe i pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
anonim7

odejscie od klonowania może bylo po to aby nadac produkcji troche realizmu. No bo jesli rzeczywiscie taka organizacja istnieje( co by mnie nie zdziwilo) to bardziej w ten sposob pozyskuja narybek niż przez klonowanie. Pozdrawiam również

ocenił(a) film na 3
settokaiba

przecież Olyphant był obrzydliwy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones