PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=223469}
6,6 95 382
oceny
6,6 10 1 95382
4,0 4
oceny krytyków
Hitman
powrót do forum filmu Hitman

Dno :D. Filmweb to jeden wielki ubaw.

Dougray Scott ma zadziwiającą zdolność grania w gniotach, które potencjalnie powinny stać się hitami.

Zgadzam się, do tego film po prostu zgwałcił fanów serii.

ocenił(a) film na 8
hr_dooku

Nie zgodzę się z tobą. Jestem fanem serii i film mnie nie zgwałcił. Mógłbym tej produkcji wytknąć parę błędów ale mimo to przyjemnie spędziłem czas przy Hitmanie.

ocenił(a) film na 10

Tak? No to super, bo ja jestem wielkim fanem tej gry i mi się film podobał jak cholera. Nie spodziewałem się, że ten film tak bardzo będzie trzymał klimat z gry i byłem pozytywnie zaskoczony.

użytkownik usunięty
thenaturat87

jeśli gry są na poziomie filmu, to masz prawo do odszkodowania

Chyba fanboj ;)

ocenił(a) film na 10
kadim_filmweb

Fan gier. Dużo mniejszy fan filmów. Ale dobrze wiedzieć, że jeśli coś się komuś podoba a drugiemu nie to już automatycznie fan staje się fanbojem.

Ja jako gracz jestem usatysfakcjonowany w 100% ty jako fan filmów już mniej. Ale kogo to obchodzi? Więc zmykaj fanboju.

thenaturat87

Rozsądny fan widzi plusy i minusy nie wychwala pod niebiosa , fanboj natomiast widzi same plusy i wszystko co wyjdzie na podstawie jego ukochanej gry,filmu,książki,komiksu ocenia w superlatywach.
Grałem we wszystkie odsłony serii jeżeli cię to interesuje.

ocenił(a) film na 10
kadim_filmweb

A gdzie ja tu wychwalam pod niebiosa? Weź się człowieku ogarnij i nie polczakuj w internetach ze swoimi hejtami i narzekaniami na wszystkich z byle powodu.
Ja napisałem komentarz do komentarza a nie recenzję, więc nie widzę powodów, by od razu wypisać plusy i minusy (które oczywiście również występowały).
Ale to tylko głupi film do głupiej gry i ja to traktuję jako źródło taniej rozrywki a nie robię z siebie jakiegoś "rozsądnego fana" na pokaz.

thenaturat87

Następny od polaczków i tzw hejtów, weź sobie załóż własną partię razem Jarkiem będziecie rządzić w cyberiadzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones