PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506848}
8,0 17 363
oceny
8,0 10 1 17363
Home S.O.S. Ziemia
powrót do forum filmu Home - S.O.S. Ziemia!

Mnie tam gdzieś ukuło. Ryczałam pół filmu. Ale nie bójcie się. Ziemia sobie poradzi. Przeżyła już niejedną katastrofę. My możemy wyginąć.

zlamanypaznokiec

wyginiemy i to juz niedługo. Jak to moze być ze 2% populacji korzysta z dobrodziejstwa tego co ma ta planeta w sobie.

ocenił(a) film na 9
mkbranik

2%? LOL, co Ty wymyślasz... Dostęp do czystej wody, prądu i innych badziewi ma 25%, jakie 2%?

Oriflamme

Czytaj tekst ze zrozumieniem. Napisałem ,,.....planeta w sobie'' Pisząc to miałem na myśli ropę, gaz i inne zasoby. Z ropy może korzysta nawet i 99% ale profity to owe 2%. przykładem jest tu Nigeria czy Rosja. Ale i tak cała ta zachłanność i chciwość zaprowadzą planetę Ziemię ku zagładzie. Wiek XX zniszczył i ,,wykorzystał'' Ziemię tak mocno, ze moim zdaniem wiek XXI bedzie tylko zwykłą kropką nad i . Oczywiście to tylko moje skromne zdanie.

ocenił(a) film na 10
mkbranik

Właściwie nie tylko twoje:) Nie ma to jak wyru**ać matkę Ziemię dla zysków materialnych...

Natalia_98

Które bez niej nic nie znaczą, są fikcją wykreowaną przez człowieka, która napędza jego apetyt...

użytkownik usunięty
zlamanypaznokiec

też ryczałam pól filmu... Arcydzieło jak dla mnie;-)!

ocenił(a) film na 10
zlamanypaznokiec

takiego pasożyta jak człowiek to jeszcze nie było. Pasożyt to bowiem zdeterminowany, rozumny :(

zlamanypaznokiec

Ja proponuję, skoczcie z mostu, to będzie kilku pasożytów mniej.

ocenił(a) film na 7
zlamanypaznokiec

A jak co roku morduje się kilkadziesiąt milionów dzieci w czasie tzw aborcji to nie ryczysz ?

Wielki_ted

Ziemia to tylko brudny przystanek autobusowy na którym można się odlać i zakiepować kiepa bo prawdziwy dom czeka na nas u wymyślonego dziadka w chmurach.
I właśnie takim głupkowatym myśleniem zaoramy wszystko to co mamy.

zlamanypaznokiec

Przytulił bym i otarł łezki i pocieszył też :)

ocenił(a) film na 10
zlamanypaznokiec

Najgroźniejsze jest uderzenie asteroidy, jak nic nas nie trafi damy radę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones