Film

2016 1 godz. 19 min.
6,8 138
ocen
6,8 10 138
43
chce zobaczyć
Sprawdź co obejrzeć na
{"id":"780518","linkUrl":"/film/I%27ll+Sleep+When+I%27m+Dead-2016-780518","alt":"I'll Sleep When I'm Dead","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/05/18/780518/7783109.2.jpg"}
Światowej sławy DJ Steve Aoki opowiada o sile napędowej swojej kariery - swoim ambitnym i nieustraszonym ojcu Rockym Aokim - założycielu sieci restauracji Benihana.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

"I’ll Sleep When I’m Dead" w reżyserii Justina Krooka to przyprawiający o szybszy puls i jednocześnie ściskający za serce dokument o jednym z najznakomitszych didżejów dzisiejszych czasów - Stevie Aokim. Twórcy tego introspektywnego filmu wykorzystują pretekst, jakim są przygotowania Steve'a do największego występu w jego dotychczasowej"I’ll Sleep When I’m Dead" w reżyserii Justina Krooka to przyprawiający o szybszy puls i jednocześnie ściskający za serce dokument o jednym z najznakomitszych didżejów dzisiejszych czasów - Stevie Aokim. Twórcy tego introspektywnego filmu wykorzystują pretekst, jakim są przygotowania Steve'a do największego występu w jego dotychczasowej karierze, aby przyjrzeć się postaci, która pozostaje źródłem jego pasji. Tą osobą jest Rocky Aoki, czyli nieustraszony showman, założyciel sieci restauracji Benihana i jednocześnie jego ojciec, który wywarł na niego ogromny wpływ. 

dystrybucja
Netflix
studio
Hyperion Media Group
data produkcji
2016
tytuł oryg.
I'll Sleep When I'm Dead
inne tytuły

forum filmu I'll Sleep When I'm Dead

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego filmu.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum