PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813571}
6,8 10 803
oceny
6,8 10 1 10803
5,6 29
ocen krytyków
Ikar. Legenda Mietka Kosza
powrót do forum filmu Ikar. Legenda Mietka Kosza

Nie bez powodu zdobył tyle Lwów. W tym filmie jest wszystko co ma znaczący wpływ na życie człowieka: miłość, nienawiść, zazdrość, podziw, pasja, rodzina, lęk, radość, ból, szczyt, upadek, miasto, wieś, sztuka, przyjaźń itd. Możdżer zrobił również świetną robote!

ocenił(a) film na 7
boskiiikuwa

Za dużej konkurencji na tym festiwalu nie miał...

ocenił(a) film na 10
boskiiikuwa

Do boskiiikuwa: Świetnie powiedziane! Zgadzam się całkowicie! Nic dodać, nic ująć!

boskiiikuwa

wszystko za dlugo za plasko za za za...

użytkownik usunięty
boskiiikuwa

Wszystko oprócz dobrego scenariusza, niestety

ocenił(a) film na 10
boskiiikuwa

Jeszcze nie skończyłem oglądać, a już nie mogę dać innej oceny niż 10. Dawid Ogrodnik kolejny raz pokazał, że potrafi WCIELIĆ SIĘ, a nie zagrać tytułowej postaci.
Mnie scenariusz nie przeszkadza, mam wrażenie że taki był zamysł - nie ciągnąć jednej spójnej historii, ale przedstawić to właśnie tak, jak było poukładane w głowie Mietka.

ocenił(a) film na 8
boskiiikuwa

Dobrego dźwięku tam nie ma. Dźwiękowcem chyba niewidomy był bo normalny człowiek niektórych tekstów nie jest w stanie usłyszeć (jak zwykle w polskich filmach) i trzeba było wspierać się napisami. W kwestii dźwięku ale i nie tylko "Imagine" nie do pobicia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones