PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740144}

Iniemamocni 2

Incredibles 2
7,4 75 461
ocen
7,4 10 1 75461
7,2 32
oceny krytyków
Iniemamocni 2
powrót do forum filmu Iniemamocni 2

Uwielbiam filmy,zarówno fabularne-aktorskie jak i animowane wytwórnie Pixar znam doskonale,posiada w swoim dorobku dobre produkcje oraz kilka perełek które na stałe zapisały się w historii animacji,mowa o takich perełkach jak Toy Story 1,2 Potwory i spółka,Gdzie jest Nemo czy Iniemamocni,wszystkie te produkcje łączy jedno kontynuacje po latach które nie były najgorsze ale wiele im brakuje do oryginału.
Oczywiście nie mam nić przeciwko sequelom,DreamWorks moja ulubiona wytwórnia filmów animowanych potrafi robić dobre kontynuacje ale nigdy nie robi odstępów kilkunastoletnich między produkcjami i wychodzi im to super,Shrek 1-2,Madagaskar 1-2 czy Jak wytresować smoka 1-2,że wszystkich sequeli po latach najlepiej prezentuje się Toy Story 3 oraz właśnie Iniemamocni mimo to jestem zdania że Pixar powinien poszukać nowych koncepcji na filmy zamiast odcinać kupony od klasyków,to samo dotyczy reżyserów i scenarzystów wymienionych dzieł.
Zaznaczam że tekst widniejący wyżej to moja opinia na temat Pixara proszę więc bez głupich komentarzy szanujmy się wzajemnie każdy ma swój inny gust.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones