PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32022}

Iris

7,3 8 558
ocen
7,3 10 1 8558
6,8 8
ocen krytyków
Iris
powrót do forum filmu Iris

Iris

ocenił(a) film na 8

Szczerze mówiąc, nie spodziewałam się takiego dramatu - przed obejrzeniem nie znałam finału. Kupiłam ten film ze względu na Kate Winslet, poza tym był bardzo, bardzo tani. Właśnie go obejrzałam i nie mogę się pozbierać. To naprawdę wzruszająca, wspaniała opowieść o miłości. Ja... Nie wiem co mam teraz pisać, jestem trochę roztrzęsiona. Może łatwiej mi będzie gdy się uspokoję. Bardzo przeżywam filmy i sporo czasu zajmuje mi dojście do siebie. Po obejrzeniu niektórych nigdy mi się to nie udaje. Nie, żebym była jakąś wariatką, nie. ja po prostu kocham filmy.

ocenił(a) film na 10
Ellesmera

Nie dziwię Ci się. Film jest naprawdę piękny. Zapewne poruszył każdego, kto zechciał mu poświęcić nieco uwagi i przenieść się na te 100 minut do świata Iris Murdoch. 10/10

Bowman85

Ja tez wybrałam ten film ze względu na moją ulubioną aktorkę- Kate Winslet.Jestem zachwycona. Film ten pokazuje, ile jest w stanie wytrzymać osoba,która kocha. Jak bardzo John musiał kochać Iris,skoro trwał przy niej,gdy ta nie poznawała słów,przyjaciół,a nawet jego samego... Chwile słabości odkupił poświęceniem,oddaniem,uczuciem,które nie przeminęło-nawet z chorobą,nawet ze śmiercią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones