PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846160}
6,2 5 212
ocen
6,2 10 1 5212
5,8 8
ocen krytyków
Jackass Forever
powrót do forum filmu Jackass Forever

Nawet jeżeli nie będzie mnie to już tak śmieszyło gdy byłem szczeniakiem to i tak chętnie się dowiem co u tych podstarzałych wariatów. W jakimś sensie traktóje ich jak dawno nie widzianych znajomych. Szkoda że już bez Dunna..

Tigeru_88

Po literówkach sądzę że masz jakieś 12 lat :D

macrox

Rozgryzłeś mnie. Jednocześnie przy mojej nieletności mam dwie córki oraz żonę. Swoją drogą nie ładnie oceniać książkę po okładce, po drugie piszemy na forum internetowym a nie pracę magisterską a po trzecie mam dyslekcję:)

Tigeru_88

Ignoruj tego zakompleksionego kretyna. A co do filmu mam takie same odczucia.

dronek

Spoko, nie zamierzam sobie zaprzątać głowy niespełnionym polonistąXD

Tigeru_88

Mam dokładne to samo odczucie, rocznik 86

Tigeru_88

To śmieszne tłumaczyć się dysleksją w czasach automatycznych korektorów błędów. To brak szacunku dla języka ojczystego i czytających. Nie ma tu pewnie polonisty, ale są ludzie, którzy potrafią korzystać ze słownika wpisanego w program. Zona i córki to argument uzasadniający niski poziom wykształcenia czy wysoki poziom ignorancji?

ocenił(a) film na 6
Abra_Kadabra_3

Zamknij ryj. Ludzie, którzy czepiają się błędów interpunkcyjnych, są dopiero zakompleksieni i pokazują swoją ignorancję. Polonistą nie jestem, ale językoznawcą już tak, i powinieneś wiedzieć, kretynie, że ortografia ma chuja wspólnego z samym językiem per se, jest to tylko arbitralny sposób zapisu. Równie dobrze moglibyśmy (a nawet byłoby to etymologicznie uzasadnione) pisać "ogurek", ale czego oczekiwać od kogoś, kto ma błędne wyobrażenie o tym, jak działa język? Usuń komentarz, a najlepiej konto, bo nic produktywnego tu nie wnosisz.

ocenił(a) film na 6
Tigeru_88

A ty go olej, przypierdala się do takich pierdół, bo nie potrafi skomentować samego filmu.

Mnie tak sobie śmieszył osobiście, to już nie to samo, może ja jestem za stary albo to chłopaki się zestarzeli, ale mimo wszystko było parę spoko momentów i nowych twarzy (np. ta Rachel Wolfston mega pozytywne zaskoczenie), więc zgadzam się, że z sentymentu warto obejrzeć.

Tigeru_88

Kazdy z nich caly czas dziala na swoich kanalach na YT. Robią solowe filmy np "Action point" czy "Bams 'bad ass' game show". Wystarczy poszukac.

tizek2

O, super, wielkie dzięki! Nie miałem pojęcia że coś robią na YT. Widać wykazałem się ignorancją że nie wziąłem tego pod uwagę. Jeszcze raz dzięki, jak znajdę chwilę to zobaczę co w trawie piszczy

Tigeru_88

"Steve-O: Gnarly" ;)

ocenił(a) film na 4
Tigeru_88

i bez Margery

użytkownik usunięty
Tigeru_88

Ja oglądałam tylko fragmenty (na mtv germany to leciało :)) i pamietam to obok rodzinki Osbourne (Ozzy i Sharon oraz ich niedorobione pociechy :)), posiadłość Playboya Hefnera z króliczkami i Barkerów (gosciu z zespołu Blink 182)

Blink 182 to za szczeniaka była moja ulubiona kapela więc Barker nie jest mi obcy:). Kumple mi do teraz wyrzucają ze jak to możliwe że słuchając naprawdę ciężkich brzmień pod pasował mi również Blink

użytkownik usunięty
Tigeru_88

A dlaczego nie?? Ja słuchałam Blinka, Crazy Town, LP, Korn, System of a down (wtedy to była muzyka :))

No jasne że można ale niektórzy znajomi twierdzili że blink to pop i się nie jest true jak się go słucha XD. Co do Twojej listy to zgadzam się ze wtedy to była muza. Ja jeszcze słuchałem Rise Against, The Misfits i Nirvany. No i sporo polskiego punku ale teraz mało muzyki słucham. Wolę z kumplami grać metale ciężkie, od 15 lat dam gram na gitarze a Stay together for the kids to był pierwszy kawałek jakiego się nauczyłem

użytkownik usunięty
Tigeru_88

Brawo! Gra na gitarze jest super - zawsze podziwiałam ludzi którzy sami grają na instrumentach muzycznych :)

Bardzo fajna sprawa, polecam z całego serca. Raz że masa z tym zabawy to rozwija na wielu płaszczyznach

użytkownik usunięty
Tigeru_88

Hmm, ja próbowałam kiedyś grac na flecie (ale kiepska ze mnie fleciara :)) - jestem zbyt niecierpliwa i gra na instrumentach to chyba nie dla mnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones