Jak Bóg da

Se Dio Vuole

2015 1 godz. 27 min.
7,0 14 065
ocen
7,0 10 14065
9 098
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":2}
{"type":"film","id":733211,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Se+Dio+Vuole-2015-733211/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Jak Bóg da
 • użytkownik usunięty

  w której dominuje czysty,celny i przede wszystkim zdrowy dowcip.
  Film na którym można się pośmiać, chwilami pomyśleć , film z przesłaniem ale nie to jest jego głównym atutem ale to w/g mnie jest akurat drugoplanowe.

  Włosi po raz kolejny pokazali, że potrafią zmontować temat bez wulgaryzmów, humoru fekalno-asenizacyjnego i w kółko do znudzenia bez debilnych wstawek z podtekstami seksualnymi - do porzygania w kółko to samo.

 • speedy179 ocenił(a) ten film na: 7

  Bardzo trafne podsumowanie tego filmu.
  Niestety nasi "tfórcy" potrafią ostatnio kręcić tylko debilne "komedie romantyczne" które tyle mają wspólnego z komediami co ma krzesło elektryczne z krzesłem.

 • Chrus_T ocenił(a) ten film na: 9

  speedy179 Zapomniałeś jeszcze o hołubionych filmach Vegi - człowieka który w twarz się śmieje jak mu naiwny naród kasę nabija oglądając jego gnioty.
  Szkoda, że po filmie zostaje niesmak - sam film świetny pod względem rozrywki, jak i nienachalności. Ten niesmak to świadomość, że u nas takiego ze świecą szukać.
  PS. Zwróciłem uwagę jeszcze na świetny dźwięk - dialogi są bardzo zrozumiałe, dźwięki tła słyszalne tak jak w życiu. U nas w filmie trzeba się domyślać co mówią aktorzy, bo tło zagłusza wszystko

 • yuutoo ocenił(a) ten film na: 8

  W pełni się zgadzam. Komedia dla każdego, przy tym niegłupia.
  Świetny film.

 • takafura ocenił(a) ten film na: 9

  Rewelacja, szukałem porównań i tylko przyszedł mi na myśl film "Ostrov". Z przyjemnością obejrzę jeszcze raz !

 • Santiago84 ocenił(a) ten film na: 8

  Trafnie napisales/as.