PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163609}

Kłopoty z blondynką

My Sassy Girl
6,5 8 814
ocen
6,5 10 1 8814
Kłopoty z blondynką
powrót do forum filmu Kłopoty z blondynką

Ciekawe zakończenie

użytkownik usunięty

Oglądając pierwszą połowę filmu czasami czułem zażenowanie. Tyle dobrego słyszałem, a tu przesłodzone, cukierkowe i odrealnione kompletnie (przypomniał mi się wówczas - dla równoważni - genialny Apartament).

Końcówka filmu zaskakująca. Rzadko się zdarza, że trafiam na film, którego końcówki nie jestem w stanie się kompletnie domyślić. Tu co prawda mogłem, ale ostatecznie dałem się zaskoczyć. I fajnie.

I jeszcze jedno - smutny film. Myślałem po nim sobie o tym, co by było, gdybym umarł i zostawił swoją drugą połówkę...

:|

7/10 - za końcówkę. Bez niej film byłby beznadziejny.

ocenił(a) film na 10

Osobiście film mi się bardzo podobał . Inny niż pozostałe które oglądałem. Nie czytałem nic o tym filmie, a ściągnąłem go przez przypadek. Możliwe, że dlatego nie miałem tego uczucia jak nazwałeś "cukierkowego". Zgadzam się z tobą w 100% zakończenia nie mogłem sobie wyobrazić. A Elisha jest wprost cudowna :)
Proste i cudowne ...

ocenił(a) film na 10

9/10 Film jest naprawdę dobry, a każdy kto porównuje go do produkcji typu "kolejna głupia komedia romantyczna, z przewidywalnym happy endem" powinien wpierw zapoznać się z książką, na podstawie powstał. My sassy girl przedstawia problem, który nie jednego z nas dotknął pośrednio bądź bezpośrednio. Szukanie partnera podobnego to naszej pierwszej miłości. Moim zdaniem film, w wesoły, aczkolwiek bezpośredni sposób przedstawia problematykę ujętą w książce (i jest jej zarazem wierną ekranizacją)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones