PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163609}

Kłopoty z blondynką

My Sassy Girl
6,5 8 814
ocen
6,5 10 1 8814
Kłopoty z blondynką
powrót do forum filmu Kłopoty z blondynką

NO COMMENT!!!

ocenił(a) film na 8

Heh, właśnie skończyłem oglądać ten film i jestem zszokowany!!! ZOstał totalnie zjechany TYLKO dlatego, że to remake!!! Przyznaję nie oglądałem pierwowzoru, ale myśle że to właśnie pozwala mi ocenić ten film bezstronnie! I według mnie ten film był... piękny... Możliwe, że azjatycka wersja była lepsza, nie przecze, ale to nie powód żeby film mieszać z błotem... Mam zamiar oglądnąć starą wersje, ale nie mam zamiaru oceniać jej przez pryzmat remake'u ale raczej przez pryzmat tego co odczułem podczas oglądania filmu!!! (Ocena 8/10)

ocenił(a) film na 10
mucha13vip

Mnie też się podobał :] szczerze mówiąc nie oglądałem i nie mam zamiaru na razie oglądać "żółtej" wersji filmu.

ocenił(a) film na 9
mucha13vip

Muszka masz absolutną racje film był po prostu piękny, taki bardzo ciepły przyjemnie się go oglądało też wg mnie zasługuje na min 8

mucha13vip

Też uważam, że film jest dobry. Spokojnie jak dla mnie 8/10. Nie jest to jakieś arcydzieło, ale ogólnie bardzo mi się podobał. Przyznaję, że nie oglądałem pierwowzoru i jakoś mnie do tego nie ciągnie (nie potrafię sobie wyobrazić komedii romantycznej w wykonaniu koreańczyków), ale ten remake jest ok. Książki tym bardziej nie czytałem. Należy do tego podejść tak jakby się nie widziało pierwowzoru i nie czytało książki.

ocenił(a) film na 1
Nitrox

Ja obie wersje ogladałem i duzo lepsza była azjatycka.

ocenił(a) film na 6
Nitrox

"nie potrafię sobie wyobrazić komedii romantycznej w wykonaniu koreańczyków" - naprawdę nie wiesz, co tracisz, oni kręcą najlepsze romanse.

ocenił(a) film na 7
mucha13vip

Film obejrzałem z mieszanymi uczuciami -azjatycka wersja była rewelacyjna i nadal taka jest,co do wersji amerykańskiej - film miło się oglądało ,co i raz smaczki z wersji koreańskiej i mimo że to remake to dużo słabszy od oryginału ,ale na niedzielne popołudnie do obejrzenia - dlaczego nie?

ocenił(a) film na 7
thon_40

Racja! Do oryginału daleko mu jeszcze ale ludziom, którzy jeszcze nie widzieli jak ktoś tam wyżej napisał "żółtej wersji" spodoba się.
Amerykanie w swoich "rimejkach" filmów azjatyckich muszą się jeszcze wiele nauczyć.

kryha666

Przede wszystkim muszą się nauczyć NIE ROBIĆ "rimejków".

ocenił(a) film na 1
mucha13vip

Może jakbym nie oglądał koreańskiej wersji to mógłby mi się spodobać, a tak porównując do oryginału podczas oglądania ciężko jest nie zauważyć jak dużo mu brakuje, (chyba pod każdym względem, nawet aktorzy gorzej grali)...

ocenił(a) film na 6
mucha13vip

mucha z całym szacunkiem masz rację co do filmu bo nie oszukujmy się filmy z Elishą nie wymagają jakichś specjalnych komentarzy (ach ten wdzięk ... przepraszam rozmarzyłem się :) Ale podobnie jak 4 ostatnie osoby jestem zdania, że azjatycka wersja jest dużo dużo lepsza (przede wszystkim gra aktorów ). I rada na przyszłość - nie zaczynaj od remake'u :D pozdrawiam ===PEACE===

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones