PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163609}

Kłopoty z blondynką

My Sassy Girl
6,5 8 814
ocen
6,5 10 1 8814
Kłopoty z blondynką
powrót do forum filmu Kłopoty z blondynką

Niebanalna historia

ocenił(a) film na 8

wyjęta z życia, naprawdę dobry film i pomysł. Ta opowieść przypomniała mi pewien film, który oglądałem już dawno w wersji azjatyckiej. Niestety nie pamiętam tytułu. Może ktoś uprzejmy podsunie mi rozwiązanie tej zagadki...
Nie będę się rozpisywał tak jak w przypadku "500 dni miłości" ale powiem, o moim odczuciu, w momencie gdy pod drzewem pokazano tego starszego człowieka, pomyślałem, że to główny bohater Charlie, który wciąż czeka na Jordan. Później pomyślałem, że ta historia miała już kiedyś miejsce, dużo wcześniej, pod tym samym drzewem, a ten starszy pan, siedzi ku przestrodze dla nigdy nie spełnionej miłości, nie tylko tej - głównych bohaterów (-;

ocenił(a) film na 8
meski

Jeśli chodzi o wersję azjatycką już sobie poradziłem. Tytuł taki sam, film z 2001r.

ocenił(a) film na 3
meski

Wersja koreanska My sassy girl jest wersja orginalną i moim skromnym zdanim bez porownania lepszą. Na filmie Kłopoty z blondynką nie mogłam wysiedzieć do tego główni bohaterowie strasznie irytowali mnie swoim zachowaniem...nie polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones