Film

Kazna

1999 1 godz. 31 min.
4
chce zobaczyć
{"id":"95382","linkUrl":"/film/Kara-1999-95382","alt":"Kara"}
Dokument o bombardowaniu Belgradu przez wojska NATO. Zdjęcia rozpoczęły się zaraz po pierwszych nalotach na miasto w... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Dokument o bombardowaniu Belgradu przez wojska NATO. Zdjęcia rozpoczęły się zaraz po pierwszych nalotach na miasto w marcu 1999 r. W filmie wypowiadają się mieszkańcy Belgradu reprezentujący cały przekrój społeczny - od intelektualistów i studentów po żołnierzy czy taksówkarzy. Dokument analizuje ich stosunek do Zachodu i demokracji, aDokument o bombardowaniu Belgradu przez wojska NATO. Zdjęcia rozpoczęły się zaraz po pierwszych nalotach na miasto w marcu 1999 r. W filmie wypowiadają się mieszkańcy Belgradu reprezentujący cały przekrój społeczny - od intelektualistów i studentów po żołnierzy czy taksówkarzy. Dokument analizuje ich stosunek do Zachodu i demokracji, a także dyktatury, pod którą żyją. Z filmowanych wypowiedzi wyłaniają się: ostry kryzys wartości, brak wizji przyszłości, strach, poczucie krzywdy i niezgoda na zbiorową odpowiedzialność. Ten kontrowersyjny dokument to jeszcze jeden głos w dyskusji na temat sensu humanitarnej interwencji zbrojnej.

inne tytuły

forum filmu Kara

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego filmu.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.