Le Chiavi di casa

1 godz. 45 min.
7,1 551
ocen
7,1 10 551
864
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
{"type":"film","id":124401,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Le+Chiavi+di+casa-2004-124401/tv","text":"W TV"}]}

Paolo (Andrea Rossi) urodził się przed 15 laty, poród był trudny, okupiony śmiercią matki i licznymi urazami, które stały się przyczyną kalectwa chłopca. Przerażony ojciec, Gianni (Kim Rossi Stuart), porzucił go, oddając na wychowanie rodzinie żony. Teraz zgadza się odwieźć syna do kliniki w Berlinie na testy. To ich pierwsze spotkanie. W obcym mieście, wśród obcych ludzi, którzy posługują się nieznanym językiem, między ojcem i synem rodzi się niezwykła więź. Jej istotę gotowi są pojąć tylko tacy ludzie jak Nicole (Charlotte Rampling) – matki równie jak Paolo doświadczonej Nadine. Czy jednak Gianniemu wystarczy sił i samozaparcia, by zająć się chłopcem na stałe?

[Opis dystrybutora]

Lukas_3
opis użytkownika

Gianni po raz pierwszy spotyka swego nastoletniego syna, który jest upośledzony. Obaj wyruszają do Niemiec, gdzie dziecko poddane zostanie nowej terapii. Ta podróż pozwoli im zbudować od początku relację ojca z synem i nauczy akceptować różnice.

[opis dystrybutora]

zgrud
opis użytkownika

Wzruszająca opowieść o młodym ojcu, który po raz pierwszy w życiu spotyka swojego upośledzonego fizycznie i umysłowo piętnastoletniego syna Paola. Razem udają się w podróż do Berlina, gdzie chłopiec ma zostać poddany terapii w specjalistycznym szpitalu.

kocia0403
opis użytkownika