PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807268}

Kluseczka

Dumplin'
5,4 33 529
ocen
5,4 10 1 33529
5,0 5
ocen krytyków
Kluseczka
powrót do forum filmu Kluseczka

Dałam 4 gwiazdki

ocenił(a) film na 2

Tylko ze względu na piosenki Dolly Parton i aktorkę grającą buntowniczkę. Beznadziejny film niestety- bez klimatu. Może raz się roześmiałam, ani razu nie wzruszyłam, za to irytacji było sporo.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Fornitta

To chyba bez uczuć jesteś, bo ja co parę chwil byłem wzruszony

ocenił(a) film na 3
Fornitta

Ja tak samo. Główna bohaterka antypatyczna, nieatrakcyjna zewnętrznie i wewnętrznie, totalnie przyćmiona przez drugą pulchną dziewczynę (która jest super!), w imię buntu ośmiesza się, a potem ma do innych o to pretensje. Swoją charakterologią bardzo przypomina Sierre Przegrywa z innego filmu Netfliksa, a tamten film także totalnie mi nie podszedł.

mippek

i wiem ze te filmy netflixowe sa beznadziejne a i tak pewnie go obejrze... skoro porownujesz go do sierry to juz wiem ze moja ocena bedzie podobna ;P

ocenił(a) film na 3
grubakotka

Wczoraj oglądałam netflixowy "Zamiana z księżniczką", w głównej roli Vanessa Hudgens, i jest znacznie lepszy. Oczywiście to przekoloryzowana bajka, ale przynajmniej lekka, wesoła i kibicuje się bohaterom, dobra na wieczór z herbatką i czipsami. Polecam też "Nie otwieraj oczu" z Sandrą Bullock, który jest świetny.

mippek

zamiana z ksiezniczka nie wyglada zachecajaco, i raczej tego nie obejrze ;p poki co z netflixowych podobalo mi sie `do wszystkich chlopcow ktorych kochalam` bardzo przyjemnie sie ogladalo. nie otwieraj oczu tez mam w planach, mam nadzieje ze sie nie zawiode

ocenił(a) film na 3
Fornitta

Popieram. Film nudny. Przewidywalny. Zmarnowany czas na oglądanie. Dałam 3 gwiazdki za Jen.

ocenił(a) film na 4
Fornitta

Ja dałam 4 za Harolda Perrineau, piosenki Dolly Parton i sympatie do Jennifer Aniston, dzięki nim w ogóle wytrwałam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones