PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34928}

Kobieta-Kot

Catwoman
5,2 66 347
ocen
5,2 10 1 66347
2,0 8
ocen krytyków
Kobieta Kot
powrót do forum filmu Kobieta-Kot

Nie rozumiem, za co te 4 Złote Maliny. Fakt, film nie jest arcydziełem, ale też nie można zaliczyć go do kategorii - "kompletne dno". Widziałam tyle bezsensownych filmów, które są oceniane bardzo wysoko, tutaj na Filmweb-ie. Świadczy to o tym, że ile ludzi, tyle opinii. Pierwszy raz spotkałam się z tak niską oceną filmu, który naprawdę mi się spodobał. Nie lubuję się w gatunku fantasy, ale Halle Berry moim zdaniem zagrała dobrze. Komiksu nie czytałam, więc nie wiem jak została przedstawiona Kobieta Kot w oryginale. Przyznam, że na większości filmów, które zostały zekranizowane na podstawie książek, zawiodłam się. Każdy czytelnik inaczej wyobraża sobie świat, w którym żyją fikcyjni bohaterowie. Kończąc moje dywagacje - nie żałuję poświęconego czasu na obejrzenie tego filmu.

ocenił(a) film na 6
malinowa_2

bo teraz tu dużo idiotów jest co są gotowi postawic 1/10 gdy tylko troche im się film nie spodoba

film nie wydał mi się nazbyt rewelacyjny, jednak mimo to uważam że jest na poziomie

ocenił(a) film na 7
malinowa_2

Mi też się podobał, a zwłaszcza Halle :) Ocenami buractwa w szerokich portkach odmóżdżonych rapem i ich dziw...dziewczyn nie ma co się kierować. To dzisiejszy beton.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones