Odtwórz Zwiastun nr 1 1:35

Zobacz Kosmiczne maszyny zwiastun

Film

Blood Machines

2019 50 min.
6,6 314
ocen
6,6 10 314
629
chce zobaczyć
{"id":"789293","linkUrl":"/film/Kosmiczne+maszyny-2019-789293","alt":"Kosmiczne maszyny","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/92/93/789293/7900273.2.jpg"}
Sztuczna inteligencja ucieka swoim statkiem kosmicznym, by zmienić się w kobietę-ducha, i rzuca wyzwanie dwóm łowcom androidów do galaktycznego pościgu.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Kosmiczne maszyny
Kosmiczne maszyny (2019) Zwiastun nr 1 1:35
Kosmiczne maszyny
Kosmiczne maszyny (2019) Teaser nr 1 0:58
Kosmiczne maszyny | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2019 | Film Dwójka galaktycznych zbieraczy złomu podczas polowania na cenny wrak ląduje na pustynnej planecie. Na miejscu natrafiają na ekscentrycznych tubylców czczących maszyny. Kapłanki próbują ocalić zniszczony statek, zapewniając, że jest to żywa istota, którą można jeszcze uratować. Zbieracze nie mają jednak zamiaru z nikim negocjować, tym bardziej gdy w zasięgu ręki znajduje się tak łatwy zysk. Impas próbują przełamać klasyczną metodą pierwszego kontaktu - siłą. Podczas wywołanego zamieszania mężczyźni są świadkami niezwykłego wydarzenia. Odprawiony nad maszyną rytuał sprawia, że statek opuszcza jego dusza, przyjmując postać nagiej kobiety. Tajemnicza manifestacja unosi się nad planetą i rozpoczyna podróż przez kosmos pełen intensywnych kolorów i niezwykłych zjawisk. Zachwyceni i zaintrygowani zbieracze wyruszają w pościg za nią, by odkryć z czym tak naprawdę mają do czynienia.

Dwójka galaktycznych zbieraczy złomu podczas polowania na cenny wrak ląduje na pustynnej planecie. Na miejscu natrafiają na ekscentrycznych tubylców czczących maszyny. Kapłanki próbują ocalić zniszczony statek, zapewniając, że jest to żywa istota, którą można jeszcze uratować. Zbieracze nie mają jednak zamiaru z nikim negocjować, tymDwójka galaktycznych zbieraczy złomu podczas polowania na cenny wrak ląduje na pustynnej planecie. Na miejscu natrafiają na ekscentrycznych tubylców czczących maszyny. Kapłanki próbują ocalić zniszczony statek, zapewniając, że jest to żywa istota, którą można jeszcze uratować. Zbieracze nie mają jednak zamiaru z nikim negocjować, tym bardziej gdy w zasięgu ręki znajduje się tak łatwy zysk. Impas próbują przełamać klasyczną metodą pierwszego kontaktu - siłą. Podczas wywołanego zamieszania mężczyźni są świadkami niezwykłego wydarzenia. Odprawiony nad maszyną rytuał sprawia, że statek opuszcza jego dusza, przyjmując postać nagiej kobiety. Tajemnicza manifestacja unosi się nad planetą i rozpoczyna podróż przez kosmos pełen intensywnych kolorów i niezwykłych zjawisk. Zachwyceni i zaintrygowani zbieracze wyruszają w pościg za nią, by odkryć z czym tak naprawdę mają do czynienia.

studio
Logical Pictures
data produkcji
2019
tytuł oryg.
Blood Machines
inne tytuły
Kosmiczne maszyny (tytuł festiwalowy) Polska
Więcej...
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych