PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30591}

Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

Snow White and the Seven Dwarfs
7,3 49 061
ocen
7,3 10 1 49061
7,0 7
ocen krytyków
Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków
powrót do forum filmu Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

Śnieżka.

ocenił(a) film na 10

Wybrałem się dziś na ten piękny film - wracam i patrzę, że tu nie wszystkie komentarze są takie, jakich się spodziewałem.
Dołączam więc swoją opinię - film na piątkę.
Jest on na prawdę przepiękny, animacja śliczna i choć faktycznie uboga w porównaniu z dzisiejszymi produkcjami to miejscami prawdziwie zachwyca. Wszystkie postaci poruszają się zupełnie naturalnie a każda w charakterystyczny dla siebie spoób. Film prezentuje także coś, czego próżno szukać w dzisiejszych filmach. Chodzi mianowicie o oprawę muzyczną, idealnie wprost dobraną do animacji. Każdy ruch, każdy gest jest idealnie wkomponowany w partuturę - tak że postaci wprost tańczą przed oczyma. Szczerze to według mnie w Śnieżce zostało to zrobione nawet lepiej niż w "Fantazjii 2000" która przecież głównie temu miała służyć.
Natomiast krytykowany przez niektórych polski, przedwojenny dubing zrobił na mnie niesamowite wrażenie - takich głosów dziś już się usłyszy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones