Film

La reina del miedo

2018 1 godz. 47 min.
5,4 162
oceny
5,4 10 162
88
chce zobaczyć
{"id":"797916","linkUrl":"/film/Kr%C3%B3lowa+strachu-2018-797916","alt":"Królowa strachu","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/79/16/797916/7856935.2.jpg"}
Zbliża się premiera długo wyczekiwanego przedstawienia. Występująca w nim Robertina przeżywa nerwowe dni. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Robertina jest jedną z bardziej cenionych argentyńskich aktorek. Za miesiąc ma się odbyć premiera jej monodramu. Robertina jest jednak w stanie ciągłego narastającego niepokoju, co nie pozwala jej skupić się na przygotowaniach. Czuje się zbyt młoda, by być mądrą i zbyt stara, by być młodą. Zaczyna wpadać w opresyjne sidła własnych obsesjiRobertina jest jedną z bardziej cenionych argentyńskich aktorek. Za miesiąc ma się odbyć premiera jej monodramu. Robertina jest jednak w stanie ciągłego narastającego niepokoju, co nie pozwala jej skupić się na przygotowaniach. Czuje się zbyt młoda, by być mądrą i zbyt stara, by być młodą. Zaczyna wpadać w opresyjne sidła własnych obsesji i oczekiwań ze strony innych. Kiedy dowie się, że zachorował jej przyjaciel, rzuca wszystko i leci do Danii, by się nim opiekować. Tymczasem premiera zbliża się wielkimi krokami. Robertina musi w końcu zdać sobie sprawę z tego, przed czym tak naprawdę ucieka.

studio
Instituto Nacional de Cine y Artes Audiovisuales (INCAA) (wsparcie) / Patagonik Film Group / Rei Cine
data produkcji
2018
tytuł oryg.
La reina del miedo
inne tytuły
Królowa strachu Polska
Więcej...
Zdjęcia do filmu nakręcono w Buenos Aires (Argentyna).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Egocentryczny film

  Agatonik ocenił(a) film na 3

  Sławna aktorka kręci film o lękach sławnej aktorki. A sam tytuł, to raczej żart. Gdzie ten strach - ja go nie zobaczyłam i nie poczułam. Co najwyżej tremę i objawy znerwicowania. Nie wiem, jakie głębsze przesłanie ma ten film. I czy w ogóle ma?

  • Słaby !

   con_desiros ocenił(a) film na 3

   Badziewie ! Szkoda marnować na to czas !