film

Królowa strachu

La reina del miedo
2018
1h 47m
5,4 170
ocen
5,4 10 1 170
Zbliża się premiera długo wyczekiwanego przedstawienia. Występująca w nim Robertina przeżywa nerwowe dni. Zobacz pełny opis
Królowa strachu zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Robertina jest jedną z bardziej cenionych argentyńskich aktorek. Za miesiąc ma się odbyć premiera jej monodramu. Robertina jest jednak w stanie ciągłego narastającego niepokoju, co nie pozwala jej skupić się na przygotowaniach. Czuje się zbyt młoda, by być mądrą i zbyt stara, by być młodą. Zaczyna wpadać w opresyjne sidła własnych obsesjiRobertina jest jedną z bardziej cenionych argentyńskich aktorek. Za miesiąc ma się odbyć premiera jej monodramu. Robertina jest jednak w stanie ciągłego narastającego niepokoju, co nie pozwala jej skupić się na przygotowaniach. Czuje się zbyt młoda, by być mądrą i zbyt stara, by być młodą. Zaczyna wpadać w opresyjne sidła własnych obsesji i oczekiwań ze strony innych. Kiedy dowie się, że zachorował jej przyjaciel, rzuca wszystko i leci do Danii, by się nim opiekować. Tymczasem premiera zbliża się wielkimi krokami. Robertina musi w końcu zdać sobie sprawę z tego, przed czym tak naprawdę ucieka.

studio
Instituto Nacional de Cine y Artes Audiovisuales (INCAA) (wsparcie) / Patagonik Film Group / Rei Cine
tytuł oryg.
La reina del miedo
inne tytuły
The Queen of Fear Międzynarodowy
więcej
Zdjęcia do filmu nakręcono w Buenos Aires (Argentyna).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Dobry film dla wrażliwych ludzi. Tylko tyle i aż tyle. Na pewno nie jest to niewarte obejrzenia. Ja polecam.

Egocentryczny film

ocenił(a) film na 3

Sławna aktorka kręci film o lękach sławnej aktorki. A sam tytuł, to raczej żart. Gdzie ten strach - ja go nie zobaczyłam i nie poczułam. Co najwyżej tremę i objawy znerwicowania. Nie wiem, jakie głębsze przesłanie ma ten film. I czy w ogóle ma?

Słaby !

ocenił(a) film na 3

Badziewie ! Szkoda marnować na to czas !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones