PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10022384}

Krewni

Relative
5,9 44
oceny
5,9 10 1 44
Krewni
powrót do forum filmu Krewni

Rodzinne sekrety

ocenił(a) film na 7

Doskonale pokazany mechanizm ukrywania wykorzystania seksualnego dziewczynek, kobiet w autentycznej rodzinie. Babcia, matka, ciotki, kuzynki i sama reżyserka to przeżyły. I wszystkie milczały. Bo wstyd, bo zawsze tak było, bo to inne czasy, bo to może moja wina, bo zniszczę rodzinę. W głowie się nie mieści. Na szczęście wnuczka (reżyserka filmu) przerwała ten zaklęty krąg milczenia. Wielkie uznanie za jej odwagę.
Statystyki na całym świecie mówią, że 70% przestępstw jest dokonywanych w rodzinach i w bliskim kręgu znajomych. Strach tam zostawiać dzieci, a szczególnie dziewczynki.

Agatonik

ja to nazywam skrywanymi frustracjami sexualnymi

ocenił(a) film na 7
vatel_3

A można prosić o rozwinięcie? Kogo masz na myśli pisząc o frustracji?

Agatonik

Ogólnik otemperowanego na siłę społeczeństwa pod jarzmem KK ,które zamiast spełniać się normalnie jak reszta z czasem nabiera takich kompleksów,że jedyne co im zostaje to chore mysli,marzenia niespełnione ,które z czasem kumulując powodują owe zachowania. Zakazany owoc smakuje podwójnie kiedy się go zerwie.Jeden gej kiedyś mi napisał,że między gejem a pe..erastą jest znacząca różnica bo ten drugi to niewyżyte bydle psujące reputację tym pierwszym. Uważam,że przyszłością tego świata jest konkretna edukacja sexualna i zaostrzenie prawa wobec przestępców sexualnych.

ocenił(a) film na 7
vatel_3

Ok, rozumiem. Dziękuję.

Agatonik

zrozumieć się w dzisiejszych czasach-bezcenne ;)

vatel_3

zabraklo ksiezy i z urojeniami prawicowymi i by ciekawiej sie ogladalo, bo zgodnie z prawdą, blizej dokumenty wtedy niz fikcji filmowej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones