PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190315}

Kronika opętania

The Possession
6,0 48 321
ocen
6,0 10 1 48321
4,8 4
oceny krytyków
Kronika opętania
powrót do forum filmu Kronika opętania

Obok The Conjuring najlepsze horror o duchu, jaki oglądałem w ostatnich latach. Napięcie rośnie z każdą chwilą, że aż chce się oglądać i chce się bać! Generalnie horrory mnie nie straszą, ale tutaj przedstawiona historia, aktorstwo i budowany klimat były tak dobre, że aż chciałem poczuć ten dreszczyk i jak najbardziej byłem usatysfakcjonowany po filmie. Ach, do tego scena na samym końcu dość zaskakująca. Zwieńczenie dobrego klimatu.

To, że skrzynka mówiła coś o grzybkach siedzących w trawie po polsku, to pomyślałem sobie, że może jakaś lipna produkcja będzie, ale nic z tych rzeczy. Jedyne do czego można się przyczepić to ten tekst szafira podczas odprawiania rytuału ''put your hands up'' - poczułem się przez sekundę,
jakby na imprezie byli, a nie odpędzali demona. Zwyczajnie nie pasował.

Daję 8, bo warto docenić tą produkcję. Niewiele tak dobrych horrorów można znaleźć.

POLECAM! Moja przyjaciółka umierała ze strachu... hehe :)

ocenił(a) film na 7
Rubin91

Widzę, że nie tylko mnie się zdawało, że przy odprawianiu rytuału jegomość za chwilkę zacznie tańczyć. :) Generalnie sposób w jaki wypowiadał formuły wydawał się iście komiczny, ale może to leży w ich kulturze. Nie wiem, nie zgłębiałam się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones