PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220402}
7,1 153 915
ocen
7,1 10 1 153915
7,3 19
ocen krytyków
Kung Fu Panda
powrót do forum filmu Kung Fu Panda

Chciałabym zobaczyć ten film, ale nie wiem, którą wersję wybrać. Którą polecacie? Jak oceniacie dubbing?

ocenił(a) film na 8
Silva

Trudno ocenić dubbing jak sie go jeszcze nie słyszało (no, może zwiastuny), ale to jest ostatni film, do którego obsade dubbingową dobierała ś.p. Joanna Wizmur, więc ja choćby przez wzgląd na to pójde na dubbing.

W animacjach dubbing zawsze jakos pasuje ;)

ser_plesniowy

Uważam, że polski dubbing do animacji jest na niezłym poziomie i właśnie mam problem czy obejrzeć Pandę w tej wersji. Z drugiej strony w wersji ang same gwiazdy. Szczególnie żywię wielką nadzieję w stosunku do Jack Blacka...


Uważam, że dubbing powinien być tylko i wyłącznie dozwolony w animacjach/kreskówkach. Weźmy takiego HP. Jak raz usłyszałam Pottera gadającego po polsku... no cóż uraz na całe życie.

Silva

no dubbingu jako takiego jeszcze nie slyszalam tylko w zwiastunie ale mysle ze wersja oryginalna z napisami tez jest ok,szczegolnie podoba mi sie tu glos jack blacka,naprawde genialnie podlozyl glos pod pande,mozna sie posmiac niezle,w ogole caly film jest zabawny,polecam ci go czy z dubbingiem czy napisami:)

ocenił(a) film na 8
Silva

Zdecydowanie napisy, chociaz szczerze mowiac dubbingu nie slyszalem. Ale dla Jack Blacka na prawde warto. Normalnie ogladalem Pande a widzialem jego, jest po prostu super, myslalem, ze padne, na prawde goraco POLECAM film i napisy !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones