plakat filmu Kurt się wścieka

Kurt się wścieka

Kurt blir grusom
4,3 42
oceny
4,3 10 1 42
22
chce zobaczyć
{"type":"film","id":473113,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Kurt+si%C4%99+w%C5%9Bcieka-2008-473113/tv","text":"W TV"}]}
Kurt się wścieka
  • Netflix - https://www.netflix.com

    abonament
    za 34 zł


Pewnego dnia Kurt, kierowca ciężarówki odkrywa, że społeczeństwo nie poważa zbytnio kierowców ciężarówek. Jego żona jest architektem, jego sąsiad - lekarzem. Nawet dzieci Kurta nie wydają się być zadowolone z zawodu ojca. Mimo że Kurt jest lubiany przez swoich kolegów i lubi prowadzić ciężarówkę, postanawia porzucić pracę i zacząć wpinaćPewnego dnia Kurt, kierowca ciężarówki odkrywa, że społeczeństwo nie poważa zbytnio kierowców ciężarówek. Jego żona jest architektem, jego sąsiad - lekarzem. Nawet dzieci Kurta nie wydają się być zadowolone z zawodu ojca. Mimo że Kurt jest lubiany przez swoich kolegów i lubi prowadzić ciężarówkę, postanawia porzucić pracę i zacząć wpinać się po szczeblach drabiny społecznej. Chce zostać lekarzem, chce być bogaty, chce być kimś. Na końcu chce nawet zostać premierem. Ale jakoś nie bardzo mu to wszystko wychodzi, więc z biegiem czasu Kurt coraz bardziej się wkurza.

Kurt się wścieka zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.