PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694076}

Kwiaty na poddaszu

Flowers in the Attic
6,3 11 602
oceny
6,3 10 1 11602
Kwiaty na poddaszu
powrót do forum filmu Kwiaty na poddaszu

kazirodczy. Piękna, czysta, niewinna, a jednocześnie zakazana miłość. Ponoć ten wątek jest zgodny z książką.

Poza tym film niezły, choć gra aktorska Heather Graham wołała o pomstę do nieba.

Sighma

polecam zdecydowanie skiążkę bo wbija w fotel . Choc lepiej by Ci sie ja czytało przed zobaczeniem filmu

Sighma

a ja nie polecam książki, bo mnie te wątki kazirodcze o mdłości przyprawiały...zwłaszcza w PŁATKACH NA WIETRZE. ale skoro Ciebie to urzekło, to druga część zwali Cię z nóg

retro_woman88

ja czytałem wszystkie 5 części najbardziej zwaliła mnie pierwsza każda kolejna była coraz to gorsza

maciekb80

ja tylko dwie pierwsze, i o dwie za dużo!!! jeszcze mi się nie zdarzyło, abym jakiejś serii książkowej nie doczytała do ostatniego tomu, ale tu MUSIAŁAM powiedzieć pas, w przeciwnym razie pochorowałabym się. błe!

ocenił(a) film na 7
retro_woman88

Czy masz brata? Może dlatego tak do tego podchodzisz?
Ja nie mam rodzeństwa, więc nie potrafię sobie wyobrazić obrzydliwości miłości między bratem a siostrą i może dlatego potrafię ją zobaczyć jako piękną.

Sighma

jestem jedynaczką ze zbyt dobrze funkcjonującą wyobraźnią.

Sighma

A czy w tej wersji filmowej jest pokazany tzw "gwałt" Christopher na Cathy? bo w pierwszej wersji filmów nie ma a w książce jest.

ocenił(a) film na 7
missnikilove75

Nie gwałt. Uprawiają seks, ale za obopólną zgodą.

ocenił(a) film na 3
Sighma

Oj tam, od razu seks... chyba przez koszulę nocną;-) trochę się pomiziali i tyle. Jeśli spytasz o czytanie między wierszami, to nawet nie spróbuję tego zrobić, bo to obrzydliwe, błe... jak pisze koleżanka z góry

ocenił(a) film na 7
Eve Dallas

Oczywiście że uprawiali seks. Tak jak w książce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones