PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480760}

Kwietniowe łzy

April Showers
6,0 1 678
ocen
6,0 10 1 1678
Kwietniowe łzy
powrót do forum filmu Kwietniowe łzy

Film bardzo wzruszający, szczerze mówiąc prawie płakałem pod koniec, w filmie można odnależc akty z własnego życia które ja odnalazłem, polecam film jest naprawdę dobrym dramatem i opis wiernie reprezentuje to jaki naprawdę jest film, z początku myślałem że będzie to klon filmu "Elephant" ale na szczęscie nie choc może miejscami podobny, polecam wszystkim ale nie musicie mi wierzyc, wierzcie ocenom to przecież one są najbardziej wiarygodne, przynajmniej ja się na nich nigdy nie zawiodłem.

ocenił(a) film na 5
cable_Guy

Ja się raz zawiodłem na ocenie filmu jakim jest Gorzkie mleko
Ocena filmu: 6,86/10 a dla mnie totalne nieporozumienie :F
Co do filmu Kwietniowe łzy to zapowiada się ciekawie i chętnie go dziś zobaczę :)

ocenił(a) film na 8
Igoroff

Na początku trudno mi było zrozumieć, co autor chce nam przekazać w tym filmie i kto tak naprawdę jest tu głównym bohaterem,ale głównego bohatera tutaj nie ma..każdy uczeń, czy nauczyciel czy tez rodzic to główna postać
Film pokazuje am, że jeśli kogoś kochamy, mówmy mu to od razu inaczej potem może być z tym za późno.
Film polecam tym,których nie ciekawią zwykłe komedyjki,ale takie filmy dzięki któremu będzie mógł przemyśleć parę spraw.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones