Film

LOC: Kargil

2003
4 godz. 4 min.
6,4 58
ocen
6,4 10 1 58
45
chce zobaczyć
"LOC: Kargil" to historia o  indyjskich żołnierzach walczących w Kargil. Po pakistańskim napadzie intruzów na indyjską linie kontroli, Rząd Indii postanawia wysłać... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
LOC: Kargil zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

"LOC: Kargil" to historia o  indyjskich żołnierzach walczących w Kargil. Po pakistańskim napadzie intruzów na indyjską linie kontroli, Rząd Indii postanawia wysłać najlepszy oddział żołnierzy do obrony granicy kraju. Konfrontacja rodzi się pomiędzy wojskami pakistańskimi jak i indyjskimi, która niesie ze sobą liczne śmiertelne ofiary."LOC: Kargil" to historia o  indyjskich żołnierzach walczących w Kargil. Po pakistańskim napadzie intruzów na indyjską linie kontroli, Rząd Indii postanawia wysłać najlepszy oddział żołnierzy do obrony granicy kraju. Konfrontacja rodzi się pomiędzy wojskami pakistańskimi jak i indyjskimi, która niesie ze sobą liczne śmiertelne ofiary. Film ukazuje historię kilku żołnierzy, którzy niezależnie od stopnia musieli wyruszyć na front, pozostawiając swoje rodziny w tęsknocie i niepewności.

Gdy Kapitan Anuj Nayyar atakuje pakistańskich żołnierzy jest dzień. W następnym ujęciu widać jednak, że jest kompletnie ciemno.
Film nakręcono w Leh (Indie).
W grudniu 2003 roku była to najdroższa indyjska produkcja.