film

La mujer de mi hermano

2005

1h 29m
6,9 490  ocen
6,9 10 1 490
Znudzona życiem Zoe nawiązuje romans z bratem swojego męża. Zobacz pełny opis
Dramat
La mujer de mi hermano zobacz zwiastun

reżyseria Ricardo de Montreuil

scenariusz Jaime Bayly

produkcja Meksyk

premiera

Nowość
La mujer de mi hermano
Zwiastun nr 2 (angielski)
nr 2 (angielski) 2009-11-16T11:48:04 https://fwcdn.pl/webv/66/48/16648/thumbnail.16648.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/245/291245/lamujerdemihermano_h1080p.vp9.1080p.webm

Przeniesiona na ekran powieść Jaimego Bayly'ego, w polskim tłumaczeniu "Żona mojego brata", historia trójkąta miłosnego w kręgu rodzinnym. Ignacio (Christian Meier) to zapracowany biznesmen, do którego małżeństwa z 10 letnim stażem wkrada się rutyna. Brak namiętności i bliskości, towarzyszącej w pierwszych latach tak doskwiera Zoe (Barbara Mori), pięknej kobiecie, na której wdzięki podatny jest Gonzalo (Manolo Cardona)...brat Ignacia!

premiera 8 października 2005 (Światowa)

boxoffice $8 492 178 na świecie $2 808 241 w USA $5 683 937 poza USA

na podstawie Jaime Bayly (materiały do scenariusza, historia) / María Eugenia Argomedo (dialogi) ...więcej

studio Cinefarm / Panamax Films / Shallow Entertainment / więcej

tytuł oryg. La mujer de mi hermano

inne tytuły A Beautiful Wife Indie
My Brother's Wife Filipiny
więcej

Film został nakręcony w Santiago (Chile).
TOP filmy z roku...
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • Zobacz wszystkie lata
Filmy dostępne na...
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Wiecie gdzie można go zobaczyć ?

ciagnal sie strasznie ale za to dobre zakonczenie o dziwo przy tak dramatycznej i przytlaczajacej fabule.

Polecam, cudowny, klimatyczny, mądry, wzruszający, brakuje teraz takich filmów...pozdrawiam wielbicieli talentu Barbary Mori :)

HEJ! Czy wiecie gdzie ten film można obejrzeć?

Naprawdę dobry.

ocenił(a) film na 7

Ambitne, dobre kino latynoskie. Każdego z aktorów znałam już wcześniej, dlatego bardzo miło się na nich patrzyło. Barbara Mori według mnie jest najlepszą latynoską aktorką, w tej roli była świetna. Obraz długo po obejrzeniu został w mojej pamięci. 7/10