PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107985}

Legenda telewizji

Anchorman: The Legend of Ron Burgundy
5,9 17 855
ocen
5,9 10 1 17855
5,6 11
ocen krytyków
Legenda telewizji
powrót do forum filmu Legenda telewizji

za całą otoczke pomysł i ironię...10/10 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 8
miodek_zip

Też kocham ten film!!
I LOVE LAMP!!
Totalnie zdebilniały film ale go kocham.

miodek_zip

motyw jak Jack Black wykopuje z mostu psa rozbroił mnie po całości:D

ocenił(a) film na 9
miodek_zip

Piękny tak się powinno robić komedię

SPIDER_W_CH

Pod względem aktorskim to ten film jest tym czym "niezniszczalni" dla kina akcji;p;p

A tak na poważnie, komedia rewelacyjna, tak debilowata, tępa, momentami ocierająca się o niesmak, pełna ironii i satyry na amerykańskie media ale po prostu rewelacyjna. Scena z Jackiem Blackiem na moście, reportaż o Pandzie w ciąży jako materiał na sukces medialny, walka z niedźwiedziami, stoczenie się Rona, czy przede wszystkim walka pomiędzy reporterami na ulicy po prostu perełki. Kolejna komedia ze stajni Apattowa która mnie powaliła.

ocenił(a) film na 8
maxreal

Dobra rzecz, to prawda...Ocierająca się o niesmak?Nie sądzę, ale żarty absurdalne niejednokrotnie, i takie już głupawe,jednak wielką sztuką jest rozśmieszyć widza w sposób zgrabny i bezpretensjonalny co udało się twórcom w 100%. Moja ulobiona scena to walki z niedzwiedziami.
8/10

ocenił(a) film na 4
maxreal

Cały film średnio mi się podobał, aczkolwiek pojmuję styl humoru. Jednak dwie sceny, własnie ta z psem na moście i następnie bitwa zespołów jak dla mnie rewelacja. Zwłaszcza, że nie spodziewałem się, ze tacy aktorzy jak Ben Stiller mogą zagrać w tym filmie taką epizodyczną rólkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones