Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 1:39
Film

2011 1 godz. 28 min.
5,0 28
ocen
5,0 10 28
44
chce zobaczyć
{"id":"618913","linkUrl":"/film/Let+My+People+Go-2011-618913","alt":"Let My People Go!","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/89/13/618913/7920841.2.jpg"}
Ruben (Nicolas Maury) jest francuskim żydowskim gejem, który mieszka ze swoim partnerem Teemu (Jarkko Niemi) w małym... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Let My People Go!
Let My People Go! (2011) Zwiastun nr 1 (polski) 1:39
Let My People Go! | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (polski) | 2011 | Film Ruben ([person=407389]Nicolas Maury[/person]) jest francuskim żydowskim gejem, który mieszka ze swoim partnerem Teemu ([person=306877]Jarkko Niemi[/person]) w małym urokliwym miasteczku w Finlandii i pracuje jako listonosz. Kilka dni przed Świętem Paschy ma dostarczyć kopertę pełną pieniędzy sąsiadowi. Ten jednak nie chce jej przyjąć i pada martwy przed swoim domem. Ruben i Teemu kłócą się o to, co zrobić z pieniędzmi i Ruben postanawia wrócić na święta do Paryża do swojej matki (granej przez muzę Almodóvara [person=59772]Carmen Maurę[/person]), żeby wszystko przemyśleć. To będzie dopiero początek kłopotów, w jakie się wpakuje.

Ruben (Nicolas Maury) jest francuskim żydowskim gejem, który mieszka ze swoim partnerem Teemu (Jarkko Niemi) w małym urokliwym miasteczku w Finlandii i pracuje jako listonosz. Kilka dni przed Świętem Paschy ma dostarczyć kopertę pełną pieniędzy sąsiadowi. Ten jednak nie chce jej przyjąć i pada martwy przed swoim domem. Ruben i Teemu kłócąRuben (Nicolas Maury) jest francuskim żydowskim gejem, który mieszka ze swoim partnerem Teemu (Jarkko Niemi) w małym urokliwym miasteczku w Finlandii i pracuje jako listonosz. Kilka dni przed Świętem Paschy ma dostarczyć kopertę pełną pieniędzy sąsiadowi. Ten jednak nie chce jej przyjąć i pada martwy przed swoim domem. Ruben i Teemu kłócą się o to, co zrobić z pieniędzmi i Ruben postanawia wrócić na święta do Paryża do swojej matki (granej przez muzę Almodóvara Carmen Maurę), żeby wszystko przemyśleć. To będzie dopiero początek kłopotów, w jakie się wpakuje.

studio
Canal+ (udział) / Centre National de la Cinématographie (CNC) (udział) / Cinémage 5 (współudział) / Więcej...
data produkcji
2011
tytuł oryg.
Let My People Go!
inne tytuły
Zdjęcia do filmu kręcono w Paryżu (Francja) i Helsinkach (Finlandia).
  • zabawny

    Czaker_2 ocenił(a) film na 7

    Troche kiczowaty ale rezyser przemycil troche ciekawych I madrych spostrzezen. Nie za duzo ale w sam raz. Milo sie ogladalo, zwlaszcza Carmer Maura, pamietna z filmow Almodovara.