Film

2011 1 godz. 55 min.
6,7 57
ocen społeczności
6,7 10 1 57
57
chce zobaczyć
{"id":"615894","linkUrl":"/film/Lian+Ai+Kong+Huang+Zheng-2011-615894","alt":"Lian Ai Kong Huang Zheng","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/58/94/615894/7409185.2.jpg"}
Młoda dziewczyna (Ariel Lin), której chłopak (Yi Feng Li) łamie serce w szkole średniej, obiecuje sobie, że nigdy więcej... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.

Młoda dziewczyna (Ariel Lin), której chłopak (Yi Feng Li) łamie serce w szkole średniej, obiecuje sobie, że nigdy więcej się nie zakocha. Kilka lat później, pracuje w szpitalu, gdzie poznaje pozornie doskonałego mężczyznę (Bo-lin Chen). Postanawia udowodnić innym kobietom, że nie jest on tak idealny, jak wszyscy myślą... Czy jest on właściwym mężczyzną do wyleczenia jej z fobii przed miłością?

studio
CalFilm Production (koprodukcja) / Hope Production (koprodukcja)
inne tytuły
愛情處方 Tajwan
Więcej...
Aby przygotować się do roli Brandon Lu, Bo-lin Chen stał się wegetarianinem oraz zatrudnił osobistego trenera, trenując 5 dni w tygodniu.
Początkowo popularny aktor Ken Lin miał zagrać tylko jedną rolę. Jednak po pierwszym spotkaniu, reżyser był tak zaskoczony, talentem Kena, że zaoferował mu aż 6 różnych ról w filmie.
  • Coś podobnego?

    Kasandra_666

    Hej zna ktoś inne azjatyckie komedie romantyczne w podobnym klimacie?

    Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.