Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera

Zack Snyder's Justice League

2021 4 godz.
7,0 18 823
oceny
7,0 10 18823
4 006
chce zobaczyć
5,1 11
ocen krytyków
{"rate":5.090909,"count":11}
{"type":"film","id":859126,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Zack+Snyder%27s+Justice+League-2021-859126/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
 • Świat:
  Z utęsknieniem czeka na Snyder's Cut, twierdząc że wersja Jossa Whedona była słaba.

  Polska:
  MCU BĘDZIE ZAORANE!!! HEHEHE!!! MARVEL TO DNO!!!

  Co jest z wami ludzie?

  I wiem że to się nie dzieje od wczoraj, bo śledzę newsy o filmach tak często że ciężko mi przeoczyć coś nt. uniwersów filmowych (w tym tego najpopularniejszego, czyli Marvela) i mimo że lubię produkcje Marvela to nie jestem jakimś ich turbofanem bo z komiksami o superbohaterach nie miałem styczności... ale czy zawsze ten polski fanatyzm musi być taki "anty-coś"? Nie wystarcza już sam fakt że "Joker" zajmuje 12. miejsce w rankingu i ma z 2 Oscary, a "Endgame" jest "jedynie" na czele Box Office'u?

  A "Snyder's Cut" chętnie kiedyś obejrzę. Nawet jeśli mnie jakoś do DC nie ciągnie.

 • Gzehoo_GR Zgadzam się w pełni. Ilekroć widzę artykuły o filmach z wyższej półki artystycznej to połowa komentarzy brzmi "he to je film a nie jakieś marvele gupie" albo "no wreszcie coś normalnego a nie ten durny disney"

 • Gzehoo_GR a mi sie wydaje ze na swiecie tez jest odwieczna walka fanow DC konta Marvel wiec nie wiem czemu piszesz ze tylko Polscy fani DC czekaja na godne nowe filmy

 • jaro1987 Typowa ojkofobia :) Takich to się kiedyś płazowało za czasów Rzeczypospolitej tak na terenach Korony i Księstwa, a że po sowietyzacji i zezwierzęcenia, wysypu Januszy jest już na to bierność, a bierność równa się przyzwolenie.

 • Gzehoo_GR Mnie odpycha całe to zamieszanie Raya Fishera wokół tego filmu i już po prostu "aktora" nie lubię. Dlatego nie obejrzę, szukałem jakichś info kto gra, a skończyłem w komentarzach ;p

 • LukC ocenił(a) ten film na: 10

  jamtaicho Gościa można nie lubić ale to co Whedon i WB zrobili to jawny rasizm, wycięli większość Cyborga, jest rodziców, Iris, właściwie wszystkie role gdzie była osoba 'nie biała', masakra jakaś. Cieszę się niezmiernie, że film zobaczyłem i że wszyscy których usunięto z wersji Whedona mieli swoje 5 min.

 • Gzehoo_GR Mnie tam kompletnie nie obchodzi Marvel, ani jakieś śmieszne wojenki. To jest technicznie dobrze rozplanowali swoją sagę mają wiele plusów, ale mam ich gdzieś bo to nie moi bohaterowie.