PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=859126}

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera

Zack Snyder's Justice League
6,9 33 644
oceny
6,9 10 1 33644
4,8 22
oceny krytyków
Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera

Świat:
Z utęsknieniem czeka na Snyder's Cut, twierdząc że wersja Jossa Whedona była słaba.

Polska:
MCU BĘDZIE ZAORANE!!! HEHEHE!!! MARVEL TO DNO!!!

Co jest z wami ludzie?

I wiem że to się nie dzieje od wczoraj, bo śledzę newsy o filmach tak często że ciężko mi przeoczyć coś nt. uniwersów filmowych (w tym tego najpopularniejszego, czyli Marvela) i mimo że lubię produkcje Marvela to nie jestem jakimś ich turbofanem bo z komiksami o superbohaterach nie miałem styczności... ale czy zawsze ten polski fanatyzm musi być taki "anty-coś"? Nie wystarcza już sam fakt że "Joker" zajmuje 12. miejsce w rankingu i ma z 2 Oscary, a "Endgame" jest "jedynie" na czele Box Office'u?

A "Snyder's Cut" chętnie kiedyś obejrzę. Nawet jeśli mnie jakoś do DC nie ciągnie.

ocenił(a) film na 7
Gzehoo_GR

Zgadzam się w pełni. Ilekroć widzę artykuły o filmach z wyższej półki artystycznej to połowa komentarzy brzmi "he to je film a nie jakieś marvele gupie" albo "no wreszcie coś normalnego a nie ten durny disney"

ocenił(a) film na 6
Gzehoo_GR

a mi sie wydaje ze na swiecie tez jest odwieczna walka fanow DC konta Marvel wiec nie wiem czemu piszesz ze tylko Polscy fani DC czekaja na godne nowe filmy

jaro1987

Typowa ojkofobia :) Takich to się kiedyś płazowało za czasów Rzeczypospolitej tak na terenach Korony i Księstwa, a że po sowietyzacji i zezwierzęcenia, wysypu Januszy jest już na to bierność, a bierność równa się przyzwolenie.

Gzehoo_GR

Mnie odpycha całe to zamieszanie Raya Fishera wokół tego filmu i już po prostu "aktora" nie lubię. Dlatego nie obejrzę, szukałem jakichś info kto gra, a skończyłem w komentarzach ;p

ocenił(a) film na 10
jamtaicho

Gościa można nie lubić ale to co Whedon i WB zrobili to jawny rasizm, wycięli większość Cyborga, jest rodziców, Iris, właściwie wszystkie role gdzie była osoba 'nie biała', masakra jakaś. Cieszę się niezmiernie, że film zobaczyłem i że wszyscy których usunięto z wersji Whedona mieli swoje 5 min.

Gzehoo_GR

Mnie tam kompletnie nie obchodzi Marvel, ani jakieś śmieszne wojenki. To jest technicznie dobrze rozplanowali swoją sagę mają wiele plusów, ale mam ich gdzieś bo to nie moi bohaterowie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones