film

Listen

2020
1h 13m
6,7 107
ocen
6,7 10 1 107
Londyn. Portugalska para imigrantów, po incydencie zaistniałym w szkole ich głuchoniemej córki, rozpoczyna walkę z prawem, aby zatrzymać rodzinę razem. Zobacz pełny opis
Listen zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Rodzice – Bela (Lucia Moniz) i Jota (Ruben Garcia) - starają się, jak mogą, żeby zapewnić trójce swoich dzieci jak najlepsze warunki życia. I choć para ledwo wiąże koniec z końcem, a ich sytuacji mieszkaniowej daleko do luksusu, stworzony przez nich dom jest przepełniony troską i miłością. Pewnego dnia jednak, wskutek niefortunnegoRodzice – Bela (Lucia Moniz) i Jota (Ruben Garcia) - starają się, jak mogą, żeby zapewnić trójce swoich dzieci jak najlepsze warunki życia. I choć para ledwo wiąże koniec z końcem, a ich sytuacji mieszkaniowej daleko do luksusu, stworzony przez nich dom jest przepełniony troską i miłością. Pewnego dnia jednak, wskutek niefortunnego zdarzenia w szkole ich siedmioletniej niesłyszącej córki, w sprawy rodziny angażują się brytyjskie służby socjalne, rzekomo zaniepokojone zdrowiem i bezpieczeństwem dzieci.

studio
Bando à Parte / Pinball London
tytuł oryg.
Listen
inne tytuły
Listen (II) Wielka Brytania
więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Prawdziwy

ocenił(a) film na 8

..niestety..tak działa opieką społeczna w Wielkiej Brytanii, nie ma zlituj. Pod byle pretekstem dzieci są odbierane rodzicom. Czasem to dobrze, ale w większości z powodu błędnych decyzji. Film watry obejrzenia, poruszający, brutalny..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones