PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=966}

Męska gra

Any Given Sunday
7,4 24 882
oceny
7,4 10 1 24882
6,4 8
ocen krytyków
Męska gra
powrót do forum filmu Męska gra

pasja pokazana

ocenił(a) film na 7

Nie lubię amerykańskiego futbolu. Ta gra mogłaby dla mnie nie istnieć. Mimo to dałem się uwieść Stone'owi, który jest najwyraźniej wielkim fanem tego sportu. Widać w "Męskiej grze" tą fascynację w mistrzostwie z jakim Stone zrealizował ten film. Pod jego kierunkiem gra przeradza się w prawdziwą walkę tytanów, gdzie liczy się współzawodnictwo ale i lojalność, gdzie ścierają się osobiste ambicje z dobrem drużyny. Jako film o grupie pasjonatów, którzy są dla gry w stanie zrobić wszystko, nawet umrzeć, ten film sprawdza się w 100%. Dodanie scen z Ben Hura to może lekka przesada, ale to pewna maniera reżysera, do której trzeba się przyzwyczaić. Stone jest wiarygodny w prezentowaniu mężczyzn w tym filmie, natomiast z kobietami zupełnie mu nie wyszło. Diaz jako zimna suka jeszcze ujdzie, jednak jej końcowa przemiana jest mało wiarygodna.
W sumie film, choć dość długi, ogląda się świetnie, jednak Stone do futbolu mnie nie przekonał.

torne

jak film o sporcie to lepszy jest Piłkarski Poker :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones