PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181460}

Męsko-damska rzecz

It's a Boy Girl Thing
6,6 33 059
ocen
6,6 10 1 33059
5,6 5
ocen krytyków
Męsko damska rzecz
powrót do forum filmu Męsko-damska rzecz

...z typu facet staje sie kobieta i na odwrót...
Nie było tu nic oryginalnego ale i tak mi sie podobał :P

Dolek_2

mnie też się podobał! był świetny!
dla porównania dziś wzięłam się za HSM3 po 50 min wyłączyłam, i włączyłam ten film^ o niebo lepszy.

ocenił(a) film na 8
Dolek_2

Jak dla Mnie dobra dawka humoru :)
Ocena również pozytywna.

Luk_3

Mnie również się podobał :) bardzo zabawny, życiowy można nawet powiedzieć film... Chociaż najbardziej podobały mi się momenty kiedy Woody miał płakać , robił wtedy takie śmieszne miny, że nie sposób się nie uśmiechnąć :)

bee31

mnie powalił ten film :)
strasznie uśmiałam ;D

Dolek_2

Jak nie było tu nic orygilnalnego to film nie zasługuje na 10. Nawet jeżeli się podobał. Takie jest moje zdanie (Uwaga! Osobie, której również się podobał.) Bo gdzie takiemu filmowi do Listy Schindlera na przykład?!

użytkownik usunięty
_queen__

Każdy ocenia film jak mu się podoba...
Mi się film bardzo podobał...
Pozdro...

A nie powinien.
Trzeba po prostu patrzeć na przypsiy przy gwiazdkach i wszystko jasne.
I najlepiej sprawdzić co znaczy słowo "Arcydzieło" w słowniku.
Pozdro...

ocenił(a) film na 9
Dolek_2

Ojej już widzę, że nawet pseudo prof. Miodka mamy.
Mnie tam się film podobał. No oczywiście należy również rozróżnić typ i tematykę filmu no 'Lista' jest czymś zupełnie innym więc nie ma o czym mówić. A z definicji sztuki wynika, że sztuka (mam tu na myśli także arcydzieło) nazywam rzecz, która wywołuje na odbiorcy emocje. Oczywiście kij ma dwa końce i odbiór nie zawsze jest pozytywny ale w tym przypadku to odnajduje odzwierciedlenie. Więc proponuje dokładniejsze studiowanie słowników :)

pchla__szachrajka

No jak się możesz do Miodka porównywać xD
Ja jednak upieram się przy tym, że nawet jeżeli film wywołał w tobie takie emocje, że cały czas się śmiałaś, to nie zasługuje na miano arcydzieła. Zresztą przy ocenianiu filmu patrzy się nie tylko na fabułę ale również na inne rzeczy.
Ten film 10/10 nie zasługuje.

ocenił(a) film na 10
_queen__

człowieku co cie da jasnej obchodzi kto jakie oceny wystawia... mi sie podobał dałem 10 i za przeproszeniem ch... ci do tego. A do prof. Miodka to ona ciebie porównała

ocenił(a) film na 9
_queen__

Oj coś się nie rozumiemy chyba.
Fabuła to rzecz istotna, gdyż powinna być interesująca a nie bazować na zasadzie 'odgrzanego kotleta'
Nie dałam mu 10. Widziałam lepsze filmy, ale jeżeli ten obejrzałam pod kontem lekkiej rozrywki to jak najbardziej pozytywnie go oceniam.
Nie zawsze trzeba oglądać obrazy pełne egzaltacji. Myślę, że na sobotnie wieczory lepsza jest komedia romantyczna niż film poruszający problem np. eutanazji.
Trochę dystansu bo się szanowny rozmówco bulwersujesz nie wiadomo z jakiego powodu.

pchla__szachrajka

Dolek 2 to była ironia. A poza tym nie rzucaj się tak, bo mi w kroku wisisz i twoja opinia mnie nie obchodzi.

Znam przynajmniej dwa filmy o podobnej fabule.

Wcale nie uważam, że trzeba ciągle oglądać ambitne, albo "ciężkie" filmy. Trzeba czasem odpocząć i nie myśleć, do czego bardzo pomocne są komedie romantyczne.

Ja się nigdy nie bulwersuje, wyrażam tylko swoją opinię.
Pozdr.

ocenił(a) film na 8
Dolek_2

smiech towarzyszyl mi przez caly ten film.Polecam ;)

Emilciaa

Swietny film , pozytywnie mnie zaskoczyl i praktycznie przez caly film sie usmiechalam :) Gra aktorow byla znakomita !!! Dziewczyna dobrze zagrala twarda laske a facet mieczaka hehehe :) genialny !!!

ocenił(a) film na 7
olcia432

10 nie dam, ale dla relaksu ten film bardzo fajnie obejrzeć :) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
maybe_i

bardziej mi sie podobał filmik z catreine heigl SPADAJĄCA GWIAZDA
pomimo że tam zamieniły się siostry to jest o niebo lepszy
a smieszniejszy jest HOT CHICK z rob schneider'em
takze w sumie sa lepsze o podobnym temacie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones