PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30388}
7,3 78 775
ocen
7,3 10 1 78775
7,4 13
ocen krytyków
Malèna
powrót do forum filmu Malèna

Troche inaczej wyobrazalem sobie ten film bylem przekonany ze potoczy sie w ten sposob ze glowny bohater odezwie sie do Maleny ona bedzie odrzucacj ego namolne zachowanie a pozniej moze nawet poczuje cos do niego a tu mamy ukryta fascynacje ktora w pewnym sensie przeradza sie w obled,chodzi za Malena kradnie jej majtki widac ze chce z nia porozmawiac ale coc go hamuje.Film jest piekny z ciekawym scenariuszem i swietna Belluci.Opowiesc przedstawiona w Malenie jest pokazana w prosty sposob ale ogladajac wczulem sie w postac tego chlopaka i przez caly czas zastanawialem sie dlaczego przez caly film nie odezwal sie do Maleny domyslam sie ze nie mial odwagi.Obowiazkowy film koneserow i fanow Belluci.

ocenił(a) film na 9
Goracy

Wiekszosc osob widzi ten film z takiej strony ze wszysctkie kobiety nienawidza Maleny a faceci za nia szaleja.Trzeba spojrzec na ten film ze strony chlopaka ktory jest nia zafascynowany i ciagle za nia chodzi i wyobraza sobie z nia sceny milosne.Wystarczy troche pomyslec co siedzi w jego glowie.Film wspanialy i szczery.

ocenił(a) film na 9
DoktorLejdo

Wlasnie obejrze go wznow i spojrze na film oczami malego bohatera

ocenił(a) film na 9
sador1991

Dobrze zrobiłeś

ocenił(a) film na 9
Goracy

Kazdy mlody chlopak ma fascynacje o starszych kobietach ale to co najwyzej zauroczenie

ocenił(a) film na 9
sador1991

Takich filmów jak Malena z takim wątkiem jest więcej

ocenił(a) film na 1
sador1991

Ale po co coś takiego nagrywać i dla kogo??? Jesteś przecież dorosły.

drammo

Zaczęłam ten film jakieś dwa dni temu.Obrzydliwe były te napalone smarkacze.Dlatego nie skończyłam.Setki są podobnych filmów

ocenił(a) film na 9
mala_ja_filmweb

Może obejrzę ponownie bo film jest głęboki

ocenił(a) film na 9
Goracy

Monica Bellucci jest oszałamiająca jej seksapil, gra aktorska przyciąga jak magnes.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones