PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504364}
6,1 5 573
oceny
6,1 10 1 5573
3,7 3
oceny krytyków
Marmaduke pies na fali
powrót do forum filmu Marmaduke - pies na fali

Świetny film

ocenił(a) film na 9

Naprawdę bardzo dobra komedia uśmiałem się że hej gorąco polecam !

ocenił(a) film na 3
popo601

Zapomniałeś dodać, że to świetna komedia dla dzieci do lat 15 ... no może do 17 jak ktoś wolno się rozwija psychicznie

ocenił(a) film na 8
GanGstaRR

Dobry film dla całej rodziny :)

Widać , GanGstaRR że nie zrozumiałeś dialogów , fabuły a co już mówić o przesłaniu tego filmu...

ocenił(a) film na 3
adorixon

najważniejsze, że ty zrozumiałeś :) w koncu film na twoim poziomie...

ocenił(a) film na 8
GanGstaRR

"Żeby zrozumieć sens tego filmu trzeba po prostu kochać pieski i mieć odpowiednie uczucia " ...

O gustach się przecież nie dyskutuje... ;)

ocenił(a) film na 7
GanGstaRR

Mam 15 lat, prawie 16 i co, mam się czuć urażony, bo Ty sugerujesz, że się wolno rozwijam psychicznie? Jesteś żałosny, w dodatku nie umiesz podać konkretnych argumentów. Jestem ciekawy, ile Ty masz lat. Z Twojego postu wywnioskowałem, że wiek ma przesądzać o o tym, czy będę się śmiał z tego filmu, czy nie. To czyli, że moi rodzice już nie mogą oglądać tego filmu i mają powstrzymywać śmiech w śmiesznych momentach? - właśnie takie zachowanie świadczy o wolnym rozwoju psychicznym...

ocenił(a) film na 8
popo601

Film świetny, fajnie by się go oglądało w gronie rodziny. Można się pośmiać, ale i wzruszyć.

ocenił(a) film na 9
popo601

Film świetny to fakt, na odmóżdżenie zwłaszcza:) Bardzo lubię tego typu filmy z gadającymi zwierzętami:)Od dziecka zresztą. Ale jedno mnie zastanawia. Tytuł i okładka sugeruje, ze będzie to film o psie, który pływa na desce serfingowej... A w filmie jest tylko jedna scena, gdzie Marmaduke pływa na desce. Cała fabuła obraca się wokół psów rodowodowych i kundelków, miłości oraz lojalności wobec przyjaźni... Trochę mylny tytuł... Co nie zmienia faktów, że i tak świetny:) Ale zarówno okładka jak i tytuł powinny brzmieć inaczej, bo nie ma praktycznie nic wspólnego z fabułą:) A no i dubbing na słabym poziomie... W każdym filmie takim familijnym występują dokładnie Ci sami aktorzy dubbingowi... To staje się nudne... Czy aż tak Polska jest uboga w tego typu aktorach???

9/10 ( -1 pkt za okładkę i tytuł)

Lanthea

YYYM NO BRDZO DOBRY FILMIK TO PRAWDA OGLĄDAŁEM Z RODZINĄ MOJEMU TACIE SIĘ PODOBAŁY GADAJĄCE PIESKI I ŻARTY O PIERDZENIU A MI CHYBA TA SCENKA W KTÓREJ TATO RATUJE PIESKA HEHE :)

popo601

Dla mnie 10/10. GENIALNA KOMEDIA DLA CALEJ RODZINY !!!!!!!!!!! P;)

Shurtugal_Eragon

Bardzo dobry.lepszy niż te Psy i Koty(film, nie prawdziwe zwierzęta!).

ocenił(a) film na 6
popo601

Prawdę mówiąc spodziewałam się trochę więcej tej fali (surfowania), ale film nawet niezły. Kot w dechę, marmaduke, szczękinator i cała ta banda z psiego parku też spoko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones