PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876952}

Martwe zło: Przebudzenie

Evil Dead Rise
5,9 21 304
oceny
5,9 10 1 21304
6,6 22
oceny krytyków
Martwe zło: Przebudzenie
powrót do forum filmu Martwe zło: Przebudzenie

W budynku rozpie*dol i na parkingu a klientka z sekwencji w domku wychodzi sobie jak gdyby nigdy nic

ocenił(a) film na 3
boris_imranov

Albo demon atakuje dziecko a typiara sobie w tym czasie klei taśmą dłoń.... Generalnie w serii "zło" znikało o wschodzie słońca, tutaj już na otwarciu mamy sekwencję dzienną... nawet serial był lepiej przemyślany, pomimo tego że brakło im pomysłów po trzech pierwszych odcinkach...

ocenił(a) film na 8
Forest_Wild

Wy tak na serio szukacie tutaj skali prawdopodobieństwa? To coś wam powiem ...DEMONY NIE ISTNIEJĄ ,wszystko co widzisz w tym filmie to fikcja w dodatku FILM JEST Z DAWKA CZARNEGO HUMORU!

ocenił(a) film na 3
lupus198116

Po prostu pewne rzeczy kłują w oczy nawet jak na głupi film

ocenił(a) film na 9
Forest_Wild

Nie czepiaj się... film był taki jaki miał być;) o wiele gorzej wypadł Krzyk 6...

ocenił(a) film na 3
ColdAsFire

Na to, to już szkoda słów ;p

ocenił(a) film na 3
lupus198116

Racjonalizujesz swój zachwyt, film na Ciebie zadziałał i tyle. A na mnie nie. Ani mnie nie rozśmieszył, ani nie wystraszył. Groovy też nie było. Była natomiast niesfornie polepiona papka próbująca grać na sentymentach, gdyby zmienić tytuł na inny to wychodzi kolejny podrzędny horror dla tiktokerów klasy "Z" i nawet nikt nie zwrócił by uwagi na to że wyszedł;p

ocenił(a) film na 8
Forest_Wild

No coś Ty! Obejżyj pierwszą część ile tu jest odnośników mnie się naparwdę pdoobało ! Dla mnie jedynka człowieka z 81 roku jest najbardziej przerażającym hororem dziecinstwa. Poszedłem z żoną bez jakichkolwiek oczekiwań pamiętając szmirę z 2013 która mi się nie pdoobałą wcale! Tutaj ta bezkompromisowość w postaci śmierci .....wiadomo kogo to nie jest typowe i uważam że było odważne i szokujące całokształt 8/10! Gdybym ja to kręcił to wyobraz sobie ze tych sąsiadów było by więcej i piła była by włączona trochę dłużej lol!

ocenił(a) film na 3
lupus198116

Ogladalem,bezposrednio wszystkie, dla mnie jedynka dwojka i 2013 sa spoko...nowy widzialem juz az dwa razy i w sumie za drugim bylo jeszcze gorzej niz za pierwszym... Tylko audio sie broni

Forest_Wild

Albo scena jak główna bohaterka zamyka się w pokoju żeby posłuchać na słuchawkach płyty nr 3 zostawiając dzieciaki

boris_imranov

Zauważyłem tutaj jedno - jak krytykujesz ten film, zaraz zlatuje się jakaś banda ch*uja i zaczynają jazdę po tobie że się nie znasz i morda w kubeł, a najlepiej to sp1erdalaj... Np. dzisiaj natrafiłem na takiego klienta w swoim temacie odnośnie tej szmiry. Do wszystkich tych łosiów - nie wiem, ile wam polscy kinowi dystrybutorzy zapłacili za wychwalanie tego gunwa tu na FW, ale więcej dostaniecie idąc do normalnej roboty, no chyba, że jesteście w liceum i w tym momencie to wasza pierwsza praca, no to trudno - jakoś to będziemy musieli przetrwać.

ocenił(a) film na 8
drill90

Masz rację ! Ja skrytykowałem Wikinga po wizycie w kinie i zachęcałem do nie oglądania lol , zostałem ukamieniowany !

ocenił(a) film na 8
drill90

P.s oczywiście masz prawo do swojej opinii,mnie się podobał , tobie nie ok świat nadal jest piękny na szczęście nie ma w nim demonów lol ,na nieszczęście są źli ludzie ( czyt putin tfuuu żeby zdechł jak najprędzej)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones