PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493926}

Medium

Hereafter
6,4 26 896
ocen
6,4 10 1 26896
3,8 6
ocen krytyków
Medium
powrót do forum filmu Medium

Bardzo dobry

ocenił(a) film na 8

Czemu taka niska nota? to świetny film, przemyślany, dobrze zagrany, świetnie zrealizowany. Bardzo dobry obraz! Polecam, dla tych myślących ;-)

ocenił(a) film na 7
mmmmz

Dokładnie! No i Matt Damon, jak zwykle zachwyca swoją grą aktorską!7/10

ocenił(a) film na 1
Milagros1986

ja bym powiedziała , że to jego najgorsza rola, film nie ma głębi ,wszystko proste, podane widzowi na tacy, bez refleksji , cały czas czekałam , aż coś się wydarzy, moim zdaniem film nie został przemyślany, próbowałam się doszukać głębszego dna, ale nic takiego nie dostałam, prosta , nijaka historyjka, niewymagająca jakiegokolwiek myślenia od widza , prosty , banalny przekaz, aż mnie dziwi , że ma tak wysoką notę...

czarnawm

No tak, w przeciwieństwie do np. Step Up, Hereafter to kaszana - we wspomnianym filmie głębia i niebanalny przekaz towarzyszą bowiem poważnej, skomplikowanej historii i możliwości wielopoziomowej interpretacji:) A tak na serio, bez ad personam (przepraszam!) , ocena Hereafter jest naprawdę skandalicznie niska.

ocenił(a) film na 1
Reimar

nie wiem co ma wspólnego w tym wszystkim Step up, zupełnie dwie różne kategorie , w filmach tanecznych nie oceniam gry aktorskiej, scenariusza oraz "głębi" tylko choreografię oraz jej wykonanie, jako tancerka niestety mam to już we krwi. Mimo wszystko uważam , że gra w Hearafter była bardzo przeciętna , nie widzę w tym filmie żadnej głębi mimo iż doszukiwałam się wielu możliwych interpretacji , ale nie każdemu to samo musi się podobać. pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones